Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor legyen bátorságom...

Mikor legyen bátorságom tesztelni? Ma a 25. cn-on vagyok, keddre nem várom, de barnázom és mintha csökkentek volna az eddigi tünetek.

Figyelt kérdés

Tegnap este óta barnázás, ma délelőtt enyhe áttetsző, nyúlós vérzés, de csak a papíron, tisztasági betéten már nem. Sejtésem szerint most ágyazódhat be.

A hét közepe óta néha mellfeszülést, hasi lüktetést érzek, 3 nappal ezelőtt pedig hasi görcsök voltak, mintha megjönne...Most meg állandóan gyrost és sajtos rolót ennék, már az imádott epret, vagy más gyümölcsöt sem bírom. A melegtől van-e, hogy gyakran megszédülök, elhomályosodik a látásom, alacsonyabb a vérnyomásom? Görbét nem vezetek, de ma azért megmértem: 36,5 volt, ez nem túl bíztató... A mellfeszülés mára elmúlt, helyette maradt a farkaséhség, ami viszont PMS is lehet. Kérdés: ha a nem várt napjáig pecsételgetés lesz és enyhe tünetek, akkor szerintetek van értelme előbb tesztelni?

Azért kérdezem, mert hétvége van, nincs patika a közelben és nincs otthon tesztem a hétvégére. Legkorábban hétfőn tudok venni és napközben tesztelni. De a napközbeni tesztekben nem bízom.

Sejtem a válaszaitokat: várjak a nem várt napig, keddig...:)

Köszi!:)


2009. máj. 23. 11:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet baba,de várd meg a keddet mindenféleképpen.Ha add´g semmi kedden tesztelj...
2009. máj. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, sajnos megcsináltam reggel a tesztet, negatív lett. De már tegnap este tudtam, hogy ez lesz, mert beerősödött és jött a fejfájás is, ami nálam mindig a mensit megelőző napon jelentkezik...


A természet teszi a dolgát, nem engedte, hogy most baba legyen...:(((

2009. máj. 26. 08:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!