Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy 7 hetesen...

Normális, hogy 7 hetesen jelentősen csökkentek az eddigi tüneteim?

Figyelt kérdés
2010. júl. 28. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálam is így volt, egy hétig elmúlt minden nyavajám. Aztán utána megint előjöttek, úgyhogy így utólag nem aggódnom kellett volna, hanem élvezni, hogy nincs semmi bajom. Szóval ne félj, nem fogod mindig ugyanúgy érezni a tüneteket :-))
2010. júl. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért aggódom, mert már volt két elhalásom, de az még az 5. héten volt. Szóval állandóan azért aggódom, nehogy megismétlődjön.
2010. júl. 28. 16:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazán majd uh nyugodhatsz meg szerintem.

Nekem mondjuk nem multak el a tüneteim, mikor 9 hetesen közölte az uh-n a doki, hogy elhalta baba.

2010. júl. 28. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Nagyon sajnálom :-( Remélem ezzel a terhességeddel minden rendben lesz! Szerintem menj el egy uh-ra ha nagyon félsz, mert úgy legalább nem leszel ideges. Én is ezt tettem.
2010. júl. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!