Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9hetes vagyok! Voltam dokinál...

9hetes vagyok! Voltam dokinál és nem látta rendesen az uh. -t veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
6 hetesen 17mm volt a petezsák és amikor mentem most akkor meg azt mondta, hogy 24-26 de nem látja rendesen,ezért menjek vissza pár nap múlva és ne pisiljek elötte mert akkor jobban látszik
2009. febr. 15. 19:48
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
oké köszi:) írok holnap
2009. febr. 15. 21:21
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
várjuk!
2009. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

sziasztok ,voltam dokinál és dobog a szíve és minden rendben van:)

láttam a babát is de beszélgettünk és mondta hogy ilyen korai terhességet hüvelyivel néznek,de neki nincs mert ez (sztk) viszont kaptam beutalót hüvelyire hogy pontosan tudjuk mennyi idős!! a védőnőnél is voltam meg van a kismama könyvem ő is azt mondta hogy nagyon jó doki és panaszom nincs a leletek rendben!! (túl lihegtem)

2009. febr. 21. 10:12
 24/25 anonim ***** válasza:

Jaj, de örülök, gratulálok!!!! Vigyázz magadra és a pici babádra!

Boldog babavárást!!! :)

2009. febr. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

sziasztok!!!

Voltam hüvelyi uh-n és nem tudom leirni amit ott éreztem

láttam "ŐT" nagyon jó gép volt hallottam ahogy, ver a kis szíve. Nagyon jó volt minden szépen látszott minden rendben van, nagyon jó a szív müködés és VÉGRE megnyugodtam............ köszi a válaszokat mondjuk a 90%

negativ volt:( mindenkinek boldog baba várást!!!

2009. febr. 23. 20:31
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!