Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9hetes vagyok! Voltam dokinál...

9hetes vagyok! Voltam dokinál és nem látta rendesen az uh. -t veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
6 hetesen 17mm volt a petezsák és amikor mentem most akkor meg azt mondta, hogy 24-26 de nem látja rendesen,ezért menjek vissza pár nap múlva és ne pisiljek elötte mert akkor jobban látszik
2009. febr. 15. 19:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincs szívműködés, addig nem ad a védőnőhöz beutalót.

(4.)

2009. febr. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
a petezsákot mondta de mondta, hogy nem látni pontosan,és mondta ,hogy úgy menjek vissza hogy majdnem bepisilek!! szívhangot nem mondott ,de gondolom nem adott volna beutalót védőnőhöz meg vérvétel stb..........
2009. febr. 15. 20:44
 13/25 A kérdező kommentje:

akkor jó én is gondoltam meg minden leletem rendben volt

vizelet vér akkor már 6 hetesen volt szívmüködése mert akkor adott beutalót!

2009. febr. 15. 20:46
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Akkor végülis 6 hetesen látott szívhangot és akkor adta a beutalót? Nem akarok vészmadár lenni, de nem lehet hogy most nem volt szívhang, mert ez a petezsákméret nagyon pici 9 hetes terhességnél...
2009. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én se akarok vészmadár lenni, de én is így jártam. Megkaptam a védőnőhöz a papírt, mert már volt szívhang. Két hét múlva már nem. Visszarendelt úgyan pár nap múlva biztos ami biztos alapon de akkor már mindegy volt.
2009. febr. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Nem tudom nem mondta külön hogy van szívhang!

de, azt se hogy nincs most se mondta hogy valami baj lenne

de, lehet olyan is hogy elbújik nem???

2009. febr. 15. 21:08
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Tiszta szívből drukkolok, hogy hüvelyin lássanak többet (nem is értem, miért hasit csinált, az sokkal kevesebbet lát ilyen korai terhességből)!!

És egy ekkor csöpp emberke nem tud hova elbújni... :(

NAgyon szorítok, hogy minden rendben legyen!

2009. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

hát de hová bujna el? mindössze max. 30 mm doilogról van szó. Ilyenkor szépen látszik az uh-n minden aminek látszania kell.

Nem akarlak elkeseriteni de szerinem nincs rendben ez a dolog.

2009. febr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

remélem minden rendben van! csak megilyedtem, de van aki azt irja el tudbújni van aki azt nem na most akkor???

nem tudom mi lehet de holnap megyek vissza! És meg írom köszi mégegyszer a válaszokat de ha baj lenne csak szólt volna nem??

2009. febr. 15. 21:15
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy ne stresszelj, mert azzal nem csinálsz jót. Írd meg mi volt, nagyon szorítok érted!
2009. febr. 15. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!