Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9hetes vagyok! Voltam dokinál...

9hetes vagyok! Voltam dokinál és nem látta rendesen az uh. -t veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés
6 hetesen 17mm volt a petezsák és amikor mentem most akkor meg azt mondta, hogy 24-26 de nem látja rendesen,ezért menjek vissza pár nap múlva és ne pisiljek elötte mert akkor jobban látszik
2009. febr. 15. 19:48
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%
Nem akarlak elszomorítani, de ha így van, akkor nagy a valószínűsége hogy befejezetlen vetélésed van. Ilyenkor a petezsák megnyúlik, benne nem látható rendesen az embrió és nincs szívműködés sem. Az embrió már felszívódóban lehet. Én is így jártam a második terhességemmel, művileg fejezték be, pont 9 hetes voltam.
2009. febr. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%
A petezsák volt 24-26 mm? Mert az 9 hetes terhességnél szerintem elég pici. Ilyenkor már az embriót mérik és szívhangnak is lennie kellene. Lehet nem pisiltél előtte, azért nem látta jól, de akkor miért nem küldött el akkor pisilni. Szívhangot nem látott a doki?
2009. febr. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó vagyok , bocs, szívműködésre gondoltam.
2009. febr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:

szerintem nem lehet vetélésem nincs semmi panaszom

csak nem vagyok túl sovány és emiatt nem lehet vagy nem úgy feküdt? vagy valamitől nem látszott??

köszi a válszokat

2009. febr. 15. 20:30
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

lehet, hogy későb fogant a baba, és nem is 9 hetes lehetsz, hanem kevesebb.

Igaz, a hasi UH-on keveset lát a doki, teli hugyhólyaggal kell menni, akkor jobban lát. Nálam ugyanez volt.

8 hetesen volt 25 mm a petezásk, és benne embrionális elem sejthető, - kicsi folt volt, valószínű a baba. De szívhang még nem.

Nekem közben másnap megmérték laborban a hcg-t a véremben, és kiderült, hogy felére visszaesett, így tehát biztos, hogy elhalt az embrió. Szerdán műtenek. :(

Írtam ki kérdést, hogy akinek hasi UH-val nézték, annak mikor láttak szívműködést, és mindenki a 7. és a 8. hetet írta!

Úgyhogy neked még van esély, hogy később fogant az a baba, de nálam már matematikai esély sincs... :(

Szorítok neked, menj teli hólyaggal, de ha akkor sem lát semmit a doki, akkor menj egy olyan helyre, ahol van hüvelyi UH, mert azzal pontosan megállapítható, hogy mennyi idős a baba. A petezsák mérete ilyen szempontból csalós! Nekem is ez lett volna a következő lépés, de már nem kerül rá sor. :(

2009. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

4. vagyok.

Én tegnap lettem volna 9 hetes, és az UH 8+5 napon volt.

2009. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
de ha nem volt szívmüködés akkor is adott volna beutalót a védőnőhöz??
2009. febr. 15. 20:35
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Hasi vagy hüvelyi uh-val nézett a doki?
2009. febr. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
hasin nézett
2009. febr. 15. 20:40
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
A dokid mit mondott pontosan? Szívműködés volt? Mert a védőnőhöz tényleg csak abban az esetben küldenek, ha van szívműködés! Lehet kicsit rosszul raktad fel a kérdést, nem? A petezsák méretét mondta vagy a babád méretét, Mert petezsáknak túl kicsi, ha viszont az embrió ekkora, akkor teljesen normális, de nem értem a dokit akkor sem.
2009. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!