Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9 hetes vagyok és voltam...

9 hetes vagyok és voltam dokinál és nem látta rendesen az uh-t! Veletek is volt ilyen?

Figyelt kérdés

6 hetesen voltam elöször 17mm petezsák mondott

9 hetesen voltam és azt mondta hogy 24-26mm ptezsák de ez kicsi és nem látje rendesen! Menjek vissza pár nap múlva. És ne pisiljek előte mert úgy jobban látszik!

Ja és kaptam beutalót a védőnőhöz


2009. febr. 15. 20:57
 1/5 anonim ***** válasza:

nyugi, nyugi. Ilyenkor még olyan picike az a maszat, hogy nem mindig látni. Az is lehet, hogy olyan helyen tapadt meg, amit nem lát rendesen az orvos az uh val.


Gondold nyugodtan, hogy bújócskázik:). Nem szabad éppen most stresszelned ilyenen! Ott van, csak elbújt!

Alaptalanul nem küldözget védőnőhöz, az tuti.

2009. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

jaj, nagyon közsönöm csak idegeskedek!!

szerintem se küldene védőnőhöz meg nem mondott semmit meg voltam vérvételen vizelet és minden jó!!

és Nem vagyok egy soványka:) és ez is ok lehet nem??

hasi uh volt!

2009. febr. 15. 21:05
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az a helyes amit az első kérdésedre irtak a válaszolók.
2009. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat!!!!!!!!!
2009. febr. 15. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
3 hét alatt nem nőtt a petezsák még 10 mm -t se? Erre azt mondta a dokid, hogy jó? Mert ez a méret nagyon nem jó, de szerintem valamit félrehallottál, nyugi! Mikor mész legközelebb? Kérdezz rá a dokinál, lehet csak félreértettétek egymást!
2009. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!