Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet az oka? Hét hónapja...

Mi lehet az oka? Hét hónapja szültem, a picit három hónapos koráig tudtam szoptatni. Nagyjából három hónapja egyáltalán nincs tejem viszont ma éreztem, hogy beindúl. Rendes tej színű.

Figyelt kérdés
Véletlenül se vagyok terhes ugye...??Szokott ilyen lenni,hogy visszajön?Menstruáltam szülés óta kétszer.Tudom ez nem garancia és persze holnap veszek tesztet csak valaki mondjon valamit..Mit gondoltok?
2011. febr. 6. 23:31
 1/2 Andibandii ***** válasza:
Állítólag (olvastam),hogy a szülést követő egy évben még bármikor beindulhat újra a tejtermelés.Sajnos nekem nem jött vissza:(
2011. febr. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy terhes - ez alapján.

Hajrá, adj a 7 hónaposodnak, amíg lehet! Próbáld meg fejni, ha nem fogadja el a cicit! :)) Tényleg, örülj neki, hogy beindul, nagy áldás!!!

2011. febr. 7. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!