Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja 19-re? Írjatok,...

Ki nem várja 19-re? Írjatok, mit éreztek, teszteltetek-e, vezettek-e görbét, ha igen, linkeljétek be azt is, van-e mikroszkópotok, ha igen mit mutat, nagyjából ennyi.

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
halihó!én 20.ára nem várom!ma csináltam tesztet ami sajna negatív lett!de lehet azért mert túl korán csináltam meg!ha nem jön meg a héten akkor pénteken csinálom a következőt!remélem akkor már pozítív lesz:)Tüneteim orrvérzés,fogínyvérzés,mellfeszülés,menzi szerű görcsök,fejfájás,szédülés,éhinség,fáradékonyság...Szted reménykedhetek még?csináltál már tesztet,neked h sikerült?szorítok értetek:)
2011. júl. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Végre valaki :)Szerintem nálad van remény a tünetek alapján,és az,h negatívat teszteltél még nincs veszve szerintem.Totál nagatív volt egy kis halovány csikot sem láttál?Szerintem is ha nem jön meg akkor tesztelj legközelebb.Lehet később volt Pé. emiatt.Hődet méred?Én megnéztem egy ovu tesztet (ez volt itthon)azon láttam halványabb csíkot de ez nem erre való csak kiváncsi voltam.ma megyek a patikába tesztért.Szurkolok ám neked!!
2011. júl. 18. 12:35
 3/15 anonim ***** válasza:
én 16-ra nem vártam, nem is jött még. De ma csak elég halovány tesztem van. ki is tettem egy kérdést, hogy más is látja-e a csíkot, vagy csak én. Tünetem nincs, csak iszonyatosan fájnak a cicijeim, főképp a bimbók
2011. júl. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Igen egyértelmű negatív... :(igén mérem a hőm 37Cfokos már vagy négy napja.. sztetek az jót jelent?:O
2011. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sok sikert nektek! :)
2011. júl. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szia!Nekem az a teszt még negatív ne hari,ám nem adnám fel tesztelj mégegyet,lehet később volt Pé.nekem 10 napja 37 a hőmezért bizakodom,ma veszek tesztet.
2011. júl. 18. 13:08
 7/15 A kérdező kommentje:
én is szurkolok mindenkinek!!!!! :)
2011. júl. 18. 13:09
 8/15 A kérdező kommentje:
12:44!Tudsz görbét csatolni?
2011. júl. 18. 13:10
 9/15 anonim ***** válasza:
Lehet hülyének nézel de próbáltam és nem tudtam csinálni rendesen:Sa ciklus.hu próbálkoztam de vhogy nem jött össze...
2011. júl. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sziasztok én 20.-ára nem várom.Egy hete nekem is nagyon görcsölt a hasam,3 -4 napja fáj a mellbimbóm,és sokáig volt krémes folyásom,2 napja már csak alig.A has görcsök elmúltak,és már jöttek a a mensi elötti pattanások ugyhogy attól tartok megjön:(
2011. júl. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!