Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nemvárt előtt 4 nappal hogy...

Nemvárt előtt 4 nappal hogy vagytok, teszteltetek már?

Figyelt kérdés
2011. szept. 11. 17:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Én sajnos igen de nega lett. remélem azért még ez változhat. :( csak kicsit szomorú vagyok

és te??

2011. szept. 11. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen én is tegnap délután ,sajnos negatív lett ! Holnap reggel megint fogok tesztelni X-Epil van itthon utána veszek más fajtát ! Te mikor tesztelsz megint és milyen tesztet használtál ?
2011. szept. 11. 20:20
 3/7 anonim ***** válasza:
[link] Csütörtökre nem várom, félek mert fájdogál a hasam, nem tudom ezen a képen mennyire látszik, de van halvány rózsaszín csík, élőben jobban látszik!!! 10-es teszt, fastest.hu-ről rendeltem!!!
2011. szept. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. az pozitív! Gratu!!
2011. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen!!! :)))
2011. szept. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

én szerintem már csak következő hónap, szerintem holnap de holnap után tuti megjön érzem a derekamon, meg a nyálkám is szerintem már inkább vizes és az mensi előjel,

de nem baj most felkészültem vettem cickafarkt teát, meg E-vitamint, ugyhogy olyan stram kisrác lesz belőle hogy csak na, egyébként valószínű ez volt életemelső olyan hónapja hogy nem volt peteérésem, azt hiszem, de sebaj rákészülök a következőre, mármint iszogatok, szerelmeskedünk amikor talizunk egyáltalán, aztán megint iszogatok mármint teácskát, aztán lesz ami lesz, tudom hogy ugyis lesz. és kész, punk tum, ugyhogy akinek nega lett most kitartás!!! ja gratula aki megzebrásodott most :)

2011. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Én még nem teszteltem, de a görbém ilyen

[link]

Vica:)

2011. okt. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!