Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez most mi lehet? Baba, vagy...

Ez most mi lehet? Baba, vagy sem? Ti hány nappal a nemvárt után teszteltetek pozitívat?

Figyelt kérdés

7-re nem vártam, azóta nem is jött meg. Már kb. 3-4 napja van olyan megjön érzésem, nagyon fáradt vagyok, sokat járok wc-re, viszont tegnap (az elmaradt utáni napon) teszteltem, negatív lett. Ma reggel a wc papíron volt egy ici-pici barna csepp de csak ennyi, semmi több. Nekem még soha nem volt ilyen. Nem vér volt, az biztos. Lehet ez baba? Második terhesség lenne, de most már nem tudom, mi van.

Lécci arra is válaszoljatok, hogy hány nappal a nemvárt után teszteltetek először pozitívat?


2009. okt. 9. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
en pont egy het keses utan teszteltem pozitivat!addig is teszteltem minden nap de negativ volt!szoval szerintem babocad lesz!pussz
2009. okt. 9. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia.

Én 1 hetet és 4 napot vártam a várt mensimtől, és pozitívat teszteltem. Viszont nekem barna cseppem sem volt, minden más tünetem meg volt, csak a csepp nem, de az sem baj. Tesztelj pár nap múlva, és meglátod pozitív lesz. Szerintem babátok lesz :D


Üdv: 7 hetes kismama

2009. okt. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én aznap teszteltem pozitívat, amikor nem jött meg.
2009. okt. 9. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia,bocs az offért,de nekem a múlt hónapban 5 napot késett a menzim,azelőtt való hónapban 11 napot.:(Nem lett baba,kb 8-10 tesztet előttem.Azrlőtt mindig 28 naposak voltak a ciklusaim.Félek ettől a hónaptól,is,nehogy valami betegség miatt ne jőjjön meg....De neked biztató,szurkolok,:)
2009. okt. 9. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Már nyugodtan tesztelhetsz, jobb mint a bizonytalanság!
2009. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem a múlt hónapban késett 4 napot, az elmúlt egy évben ez nem fordúlt elő . 2. nap teszteltem, persze -, még aznap este barnás pötty a wc papíron, másnap semmi, csak egy újabb - teszt, aztán utána reggel sajnos megjött. :-((((Ez naygon változó, remélem nem jársz úgy , mint én.
2009. okt. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, sajnos délelőtt megjött:( Ebben a hónapban is hiába reménykedtünk...
2009. okt. 9. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
majd a következő hóban , csak pozitívan:-)))))
2009. okt. 9. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!