Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet érezni mikor megreped a...

Lehet érezni mikor megreped a tüsző? Aki kapott tüszőrepesztőt és nagyjából tudja mikor repedt meg érzett valamit?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem mert hétfőn este volt pozitív az ovu tesztem kedden már negatív volt szerdán erős szúrásokat feszítést éreztem a petefészkem örül ma meg már semmit. Lehet, hogy akkor repedt meg a tüsző?
2011. márc. 24. 20:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet érezni igen. Én mikor tüszőrepesztőt kaptam, határozottan fájt. Lehet, hoyg te is a tüszőrepedést érezted.
2011. márc. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! De jó:) Clostyt szedtem és nagyon fájt… Még el is keseredtem, hogy kedden nem tudtunk együtt lenni. De tegnap össze bújtunk:)

Remélem sikerül:))))))

2011. márc. 24. 21:01
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon fájt,én is tüszőrepesztőt kaptam,kb. 2 napig éreztem,olyan volt,mintha két pingponglabda feszülne,szúrna bent.Boldog voltam ettől a fájdalomtól,mert volt értelme.Jobb oldali petefészkemből lett 2 tüsző,ők lettek a fiaim.
2011. márc. 24. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Remélem sikerrel jársz. Én is clostilbegytet szedek. Megkérdezhetem, hány naposak a ciklusaid és hányadik napod érezted ezt a fájdalmat? Ultrahangra nem jársz a tabletta mellett?
2011. márc. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a drukkot.

Na ez a ciklus dolog nálam nehéz…19-80 napig húzódik.

Mikor először szedtem akkor a 23. napon volt tüszőrepedés mert doki nézte Akkor az 5. napon kezdtem. Most a 3. napon kezdtem és a 19. napon volt pozi az ovu teszt de csak 1,5 napra rá éreztem ezt az erős szúró feszülő fájdalmat. Most nem voltam orvosnál az elsőnél is csak önszorgalomból.

Te mikor kezdte szedni?

2011. márc. 25. 20:11
 6/6 A kérdező kommentje:
Jah azt elfelejtettem írni, hogy mikor először szedtem meg is fogant a kis fiam:)
2011. márc. 25. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!