Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12dpo-n vagyok és van pár...

12dpo-n vagyok és van pár dolog amit nem értek és megmagyaráznátok nekem nagyjából?

Figyelt kérdés
Tehát már 4 napja érzem,hogy szúrkál és néha belenyilal a hasam,és volt 1-2 pici barna pötty is.Eddig oké mivel abban a tudatban vagyok,hogy lehet amolyan beágyazódái dolog is.De nem rég olvastam azt is,hogy a peteérés és a tüsző repedés is hasonló tünetekkel jár.most már össze zavarodtam mert értek én mindent,csak akkor a melleim miért akarnak ma reggel óta leszakadni? van a cicnek köze a peteéréshez meg következményeihez?szeretnék babát de szeretnék tisztábban is látni a tünetekkel kapcsiban,mivel ha minden hóban menszi előtt állok nagyon nehéz kibírni,hogy ne figyeljem a testem reakcióit és most csak halkan mondom de jó lenne ha nem csak a terhesség járna az eszembe hanem,hogy ez is és az is lehet a tüneteim hátterében.Sajnálom ha kicsit hosszú voltam.Ti mit gondoltok erről és gondolom érthető voltam?(szóljatok ha hülyén fogalmaztam)
2010. ápr. 3. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Remélem értettelek, ha nem, akkor előre is bocsi! :-)

Szóval a mellfeszülés (vagy nem mellfeszülés) mindkét esetben jelentkezhet, akármilyen formában, úgy tudom, legalábbis nekem már többen ezt válaszolták. Sajnos nem sikerült belinkelnem egy kérdésem, ami segíthetne megnyugtatni, ezért próbálom röviden leírni.

Szóval azt kérdeztem, hogyha mensi tüneteket érzek, ugyanúgy mint máskor, abból lehet-e még baba. Többen is válaszolták, hogy semmi különöset nem éreztek, ugyanazok a tünetek jelentkeztek mint a korábbi ciklusok alkalmával, mégis kiderült, hogy babát várnak. Persze ez mindenkinél más, de ilyen is elég sok van. Nálam például minden mensi előtt vannak apró eltérések, eleinte ezekre figyeltem is, de rájöttem, hogy nincs értelme, hisz minden ciklus is lehet más egy azon embernél is. Ezért lehet, hogy nincs értelme a tüneteken "görcsölni". tudom könnyű mondani, nekem sem sikerül.:-)

Én is elnézést kérek, hogy hosszú voltam és ha hülyén fogalmaztam.

2010. ápr. 4. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is állandóan figyeltem magam , nekem ovu napjától fájtak a melleim, szinte minden hónapban. a múlt hónapban nem , semmit nem érztem sem görcsök ,sem cici fájás, nem volt a folyás sem mensi előtti napokban, viszont valami furcsa volt, lelkileg voltam más , így utolag gondolok bele , mert akkor az sem tünt fel. Lakást újítottunk fel a párommal, parketáztunk stb.

Szóval ami más volt a lelki állapot , de gondoltam a fáradságtól.... meg a mellbimbóm furcsán meg volt dagadva. Este fürdésnél gondoltam nem várok reggelig , másnap kellene megjönnie... halvány + lett , reggel is csináltam tesztet halvány + lett, tegnap már egyszerre jelentek meg a csíkok.:)))

SZóval soha sem tudhatod :)))

2010. ápr. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat!

Elsőnek:érthetően írtál minden és köszi

Második:lehet minden nő ténylegesen rágörcsöl a babára és ezért figyel minden apró dolgot..ha ki lehetne kapcsolni az agyam ezen részét akkor lenne..azután ha jön akkor jön a baba..közel 10 éve várunk rá és eddig semmi..és nincs semmi bajunk..

amúgy ennyi év allatt volt olyan hosszú hónapok is amikor időnk nem volt azzal foglalkozni,hogy baba project,és akkor sem jött össze! azért köszi

2010. ápr. 4. 10:21
 4/4 anonim ***** válasza:
második vagyok. Remélem nem bántottalak meg, nem volt szándékom, nem arra irányult hogy nem kell gondolkodni, én is mindíg mindenhol ezt olvastam, de nem tudtam megtenni, 33 évesen már nagyon szerettem volna kisbabát. Remélem most minden rendbe, és csak azért írtam le , mert még a kezdeti sokk alatt állok anyira örülök.
2010. ápr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!