Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Én ez nem értem?!?!? Megmagyar...

Én ez nem értem?!?!? Megmagyaráznátok Nekem? Ovu tesztek.!

Figyelt kérdés

Nos:Most szeretnék elkezdeni ovu tesztelni!Olyan sok mindent olvastam már..!A ciklusaim nem egy formák:31 32 40 naposak!(legutóbb 40 nap volt)

Olyan válaszokat olvastam,ami teljesen összezavart!

OK:mindig ugyanabban az időpontban kell tesztelni,ugyan olyannak kell lenni a két csíknak stb.

DE MIKOR KEZDJEK TESZTELNI???


2010. dec. 15. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2010. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Én a helyedben 14 naptól elkezdenék tesztelni.

Mivel 31-40 esek a ciklusaid sajnos 14-től akár 26 napig is tesztelned kell.

Persze ha pl 31 napos lesz a ciklusod akkor nem kell a pozi lh-ra várnod a 26.napig.

2010. dec. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ja és vaterán vannak olcsó lh tesztek, ne a gyógyszertárban vegyél drágát.
2010. dec. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Úgy szokták mondani, hogy a legrövidebb ciklusod mínusz 14 nap lehet ugyebár ovulációd, ebből még ki kell vonni 2-t, ami azt jelenti, hogy 31 - 14 - 2 = 15. nap kellene elkezdeni tesztelni, én mivel szintén rendszertelenek a ciklusaim, ebből még le szoktam vonni 2-t, mert ha rendszertelenek, akkor lehet hogy még a legkorábbinál is korábban jön... Tehát én a 13 napon elkezdenék a helyedben,illetve ha van tojásfehérjés nyákod, akkor azt is megvárhatod, mert azt nem előzi meg az ovu. Mivel ebben az esetben sok tesztre lesz szükség, érdemes neten rendelni olcsón, mert a DM-ben pl. 2700ft /5db és előfordulhat, hogy 3 db-ra is szükség van ciklusonként, az meg ugye elég drága :( A csík nálam pl. rögtön látszik, csak nagyon halványan. Utána erősödik, majd egyforma erős, és következő nap erősebb mint a kontroll csík, így ez a nap a pozitív. Következő nap is szoktam még egyet, akkor általában újra ugyanolyan a két csík. Sok szerencsét
2010. dec. 15. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha rendszertelen a ciklusod, én hamarabb kezdenék el tesztelni. Mindenesetre én hamarabb kezdtem, hogy le ne késsem. Olyan 10. naptól. Nem teszteltem ugyanabban az időben, de mindig délután-este környékén. És vagy ugyanolyan erősnek kell lennie a teszt csíknak, mint a kontroll vagy erősebbnek.
2010. dec. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Helló Mindenkinek!Köszönöm a válaszokat!

Nos tegnap volt a 15. napom!Elkezdtem a tesztelést!Szerintem negatív volt,mert a T csík halványabb volt,mint a C csík!DE volt csík!Igazából majd ma tudom meg,mert az első tesztem volt tegnap,ma lesz viszonyítási alapom!

Corax Dm-es tesztem van!Rendeltem is olcsóbbat (vatera)!

2010. dec. 16. 09:59
 7/14 A kérdező kommentje:
2010. dec. 16. 10:23
 8/14 A kérdező kommentje:
Szerintetek?
2010. dec. 16. 10:23
 9/14 anonim ***** válasza:
Még nem +.
2010. dec. 22. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen mindig amikor elkezdem, néha akár 4-5 napig is... rendszertelen a ciklusom. Ha jól tudom, nagyon halványan bármikor csinálod megjelenik valami. Üdv
2010. dec. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!