Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, embriótranszfer...

Lombikosok, embriótranszfer után mennyi ideig voltatok táppénzen vagy szabadságon?

Figyelt kérdés
Mennyit kell pihenni,kb. 1 hetet? Egyáltalán kell "aktívan" pihenni,feküdni? Gyermekközösségben dolgozom,és félek,hogy elkapok valami betegséget(influenza stb.),ezért is gondoltam a táppénzre,és az orvosom is azt javasolta.Most lesz az első beültetésem.Kérem osszátok meg velem a tapasztalataitokat!
2011. febr. 5. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Pontosan ezt nem értem! Hogy miért mondjuk egyik helyen ezt, a másikon meg azt! Ennyit nem értek!!! (nem tudom te mit nem értettél a hozzászólásomon!)
2011. febr. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
nem mondjuk - hanem mondják
2011. febr. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12:05-nek: Ha nekem a leszívás utáni napon nemhogy dolgozni de bárhová kellett volna mennem tutti valahol összeestem volna. Miért olyan fura az, hogy nem vagyunk egyformák? Mindenki másképpen viseli, van akinek kutya baja, van aki meg megszenvedi, kinek mi a fájdalom küszöbe. Nem beszélve arról, hogy van, akinek stresszes a munkahelye. Én pl azért nem megyek vissza, mert tudom csak örlődnék, és az most nem tenne jót. Mert fizikailag csak ülök amúgy. A kérdező pedig pont, hogy közösségben dolgozik, és nem a pihenés miatt aggódik, hanem azért, hogy elkap valamit a lúrkóktól. Én azt nem értem, hogy pont te, aki állítólag lombikozól nem érted meg más félelmét.
2011. febr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Valóban nem vagyunk egyformák,és ezért vagyok kíváncsi,hogy kinek mi a tapasztalata...

2011. febr. 7. 18:34
 15/16 anonim ***** válasza:
Úúúú, asszem kicsit félreértettetek. Én nem a kérdező félelmét nem értem meg, hanem az orvosokat, miért van az, hogy minden intézményben mást mondanak. Miért mondta nekem azt az orvos, hogy már másnap ugyanúgy csinálhatok mindent, mint azelőtt és miért adták mindezt írásba? Gondolom, abban az intézetben nem csak én kaptam meg így, hanem mindenki más is. Úgyhogy ha lepontoztatok, akkor köszönöm!
2011. febr. 8. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én kérdeztem rád, utánad. Nem látom, hogy bárki is lepontozott volna, hiszen nincs is % a kérdésednél, márpedig az 2-3 ember pontozása után megjelenik. számomra érthető volt, amit irtál, hoy mit nem értesz (orvosok), le is irtam, minden helyen mást irnak elő.
2011. febr. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!