Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, embriótranszfer...

Lombikosok, embriótranszfer után mennyi ideig voltatok táppénzen vagy szabadságon?

Figyelt kérdés
Mennyit kell pihenni,kb. 1 hetet? Egyáltalán kell "aktívan" pihenni,feküdni? Gyermekközösségben dolgozom,és félek,hogy elkapok valami betegséget(influenza stb.),ezért is gondoltam a táppénzre,és az orvosom is azt javasolta.Most lesz az első beültetésem.Kérem osszátok meg velem a tapasztalataitokat!
2011. febr. 5. 16:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
az én orvosom 2 hét táppénzt javasolt a munkám miatt (stressz, rengeteg embertől el ne kapjak valami bacit). az első 2-3 napban tényleg pihenés, aztán könnyű séták, kikapcsolódás. Sok sikert, jó beágyazódást!
2011. febr. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2011. febr. 5. 16:38
 3/16 anonim ***** válasza:
Én 2hetet voltam táppénzen,kell is ennyi idő mert a petesejtleszívás fájdalommal jár.Remélem sikerül.
2011. febr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Milyen volt a fájdalom?Menszesz jellegű?

2011. febr. 5. 20:51
 5/16 anonim ***** válasza:
Nálunk 3 hét volt a javaslat/előirás.
2011. febr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. febr. 5. 21:17
 7/16 anonim ***** válasza:
A leszívás után kell egy pár nap, nekem majdnem tesztelésig fájt a petefészkem. Transzfer után és addig maradtam itthon, ameddig kellett menni a vérvételre, tehát másfél hetet (blaszto volt) most meg további két hetet a sikeres beültetés miatt. Első három nap nagyon fontos, hogy tényleg pihenj, aktívan. Én nem kockáztatnék egy influenzát, elég sok mindenen mész így is keresztül, ne kelljen aggódnod ezen is. Drukkolok!
2011. febr. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos válaszokat!
2011. febr. 5. 22:38
 9/16 anonim ***** válasza:
42%
Hát, én nem értem. Én a Kaáliba jártam, ahol a doki (és az írásos instrukció is) azt mondta, hogy a petesejt leszívás napját otthon töltsem, lehetőleg fekve, másnap már minden mehet ugyanúgy. Ráadásul nekem altatás nélkül csinálták és hát nem mondom, hogy nem fájt, de egyáltalán nem volt vészes, ha újra mennem kellene, újra altatás nélkül kérném. Másnap semmi bajom nem volt. A beültetés után ugyancsak azt mondta a doki, hogy aznap maradjak otthon másnaptól nyugodtan mehetek dolgozni, mehettünk nyaralni, minden a megszokott kerékvágásba. Szóval nem értem....
2011. febr. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

És mit nem értesz? Minden helyen más a javaslat/előirás. Ezért is mások a válaszok a kérdésre. Ezen nem értesz valamit?


Mellesleg az első leszivásnál nekem se volt kutya bajom se, meg se éreztem.

A harmadik után azt hittem, meghalok, úgy fájt.

2011. febr. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!