Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Embriótranszfer...

Lombikosok! Embriótranszfer után nektek is fájt a hasatok?

Figyelt kérdés
Három napja volt a beültetés, de a jobb oldalam (petefészkem??) eléggé szurkál, meg néha a hasam többi pontján is. Másnak is volt hasonló tapasztalata?
2010. dec. 11. 12:04
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha stimulált beültetés volt, akkor még a petefészkeid hatalmasak, tele vannak tüszővel, attól fáj. Ha fagyasztott, akkor elvileg nem kéne fájnia.
2010. dec. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia én is a sors társad vagyok én ma vagyok a beültetés után 5 nappal , nyugodjál meg mert kel egy kicsit hogy érezzed gondoly bele hogy min ment végig a petefészked (gondolok a szurira ,gyógyszerre) nyugi jó lesz majd meg látod. Hogy bírod a várakozást én alig bírom ki hogy mindennap ne tesztelyek ,mert szívem szerint azt tenném de tudom semmi értelme nem lenne .Amúgy hány petesejtet kaptál vissza és hány napra?
2010. dec. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Köszi, hogy írtatok!

Fagyasztott embrióról van szó, de előtte volt egy enyhe stimuláció a méhnyálkahártya vastagítása miatt.

Egy embriót kaptam meg, 8 sejtes állapotban, tehát 3. napra.

Nem az első beültetésem, és most nem is emlékszem már, hogy korábban is így fájt-e a hasam, de most eléggé. Bárcsak "jó jel" lenne, a fene bánná, hogy fáj :))

Második válaszoló, te mennyi babucit kaptál vissza, és mekkorákat?

2010. dec. 12. 09:57
 4/8 anonim ***** válasza:
szia a második vagyok én is egyet kaptam vissza és hat sejtes volt és most vagyok az 5. napon.
2010. dec. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja és 4 naposan kaptam vissza öt
2010. dec. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Szorítok Neked! :))
2010. dec. 12. 17:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Én nem éreztem semmi eltérést a sikertelen lombikokhoz képest abban a ciklusban, a fájdalom nem hinném, h bajt jelentene. Hajrá lányok!! Első
2010. dec. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a biztatást!

Második válaszoló, megírod, ha megtudsz valamit?

De ne idegeskedj fölöslegesen, tudod, hogy az nem jó! Próbálj pihenni, tévézni, olvasgatni, hogy elterelje a figyelemedet, és ne mindig ARRA gondolj! (Nekem is nehéz :))

2010. dec. 14. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!