Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Suprefact szuri?

Lombikosok! Suprefact szuri?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tapolcára járunk a párommal, vasárnap kezdem a Suprefact szurit. Ti mikor adjátok be magatoknak, reggel vagy inkább este?
2011. okt. 27. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem ilyen szurit kaptam, az orvostól kellene megkérdezni mert amit én használtam azt kimondottan reggelente kellett ,de hallottam másfélét amit másnak meg este kellett beadnia.
2011. okt. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem kötik ki,hogy mikor add be csak az a lényeg,hogy minden nap lehetőleg azonos időben add vagy adasd be!Én délután fél három-három között adom be mert a munkabeosztásom miatt ez volt a legalkalmasabb idő!

Sok sikert!

2011. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Márpedig kedves utolsó,nem kellene kinyilatkoztatni egyértelműen hogy nem szabják meg mikor add be bár ha te csak erre a Suprefact-ra írtad akkor visszavonom.

A Decapeptylt amit én használtam igenis kikötötték: reggel kellett beadni.

2011. okt. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia!mi is ezt bökdöstük :-) Mi nagyjából ugyanabba az időben adtuk be este!Aztán a másikat is akkor böktük,mikor már kaptuk a tüszőérlelőt.együtt a kettőt egyiket jobbról a másikat balról.sok sikert hozzá!
2011. okt. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Tegnap 20:45-ös azaz második válaszoló vagyok!

KEDVES utánam válaszoló nem kell támadni én arra a Suprefact inekcióra gondoltam és annál NEM KÖTIK KI mikor kell be adni!!!

Kedves válaszoló!

Nyugodtan el döntheted te magad mikor adod be mert tényleg csak az a lényeg,hogy minden nap kb.ugyanabban az időben add be!

2011. okt. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem akartam én támadni, csak úgy tűnt te minden injekcióra azt írod eldönthetjük mi magunk mikor adjuk be márpedig ez nem igaz. De a lényeg a kedves kérdező számára hogya mit neki kell használnia eldöntheti saját maga...
2011. okt. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem értem miért gondoltad,hogy mindenre írtam!A kérdező suprefactra kérdezett(amit én is használok)ezért is válaszoltam!Ha nincs tapasztalatom vagy nem tudom nem érzek kényszert a válaszadásra!

Bocs ha nem voltam érthető bár szerintem a kérdés olvasása után a válasz teljesen egyértelmű!

Ne haragudj kérdező,hogy itt problémázunk de ezt az oldalt már pont ezért kezdem utálni mert a fontos kérdésekre vagy nem válaszol senki vagy ha igen csak okoskodásból és kevés a valódi segítség!

Sok sikert!

2011. okt. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Azt hiszem, este 7-kor adom be, mert akkor általában itthon vagyok. Sok sikert mindenkinek! :-)
2011. okt. 29. 14:17
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak még annyit az inekcióról,hogy én eddig teljesen jól viseltem nem volt semmi mellékhatás viszont mióta meg jött egyre gyakrabban kap el a szédülés de rá jöttem ha eszek utána már jobb!Én ma kezdem a peteérlelőt nem tudom majd az milyen lesz!:)

Kitartás és csak pozitívan!!!

2011. okt. 29. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!