Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a halvány csíkot?

Látjátok a halvány csíkot?

Figyelt kérdés

5 nappal mensi előtt vagyok,ezt reggel csináltam,a tegnapi is ilyen,csináltam egyet vízzel is,azon semmi nincs.A régi kérdésemhez nem néz vissza senki,azért tettem ki újat!

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/77 A kérdező kommentje:
Ma is pozi lett a tesztem,csak épp elmentem másikért,és nem tettem el reggeli pisit,gyorsan ittam,és vártam kicsit,hogy mehessek pisilni.Lehet nem kellett volna inni.Dokihoz csak betöltött 5. héten megyek,csak akkor látunk valamit.
2011. jan. 19. 21:29
 62/77 anonim ***** válasza:
azert is irtam hogy csak a honap vegere kerj idopontot a dokitol akkor mar 5-6 hetes leszel es meg igy is korai mert ha nem ez lenne a szitud akkor boven raernel menni majd 7-8 hetesen
2011. jan. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/77 anonim ***** válasza:
Betöltött 5. héten?Akkor most terhes vagy?Csak mert azt írtad,a másik teszt egyértelműen negatív.
2011. jan. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/77 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni neked :(.
2011. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/77 anonim ***** válasza:
A reggeli első teszted ugyanolyan volt, mint az eddigiek?
2011. jan. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/77 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Ne vegyetek tesztet soha drogériákban.Beszéltem egy gyógyszerésszel,hogy mitől lehet pozi a tesztem,ha nincs terhesség,hisz a vonal nem erősödik.Mondta,hogy ilyen olyan betegségektől,na de nem is ez a lényeg,hanem hogy hol vásároltam a tesztet.Mondtam hogy hol,és a következőket mondta:a drogériákban vásárolt 25-ös érzékenységű tesztek úgy vannak beállítva,hogy mikor nagyon pozitív,akkor 25 egység van a vizeletben,tehát hamarabb képesek jelezni ugyan a terhességet,mert a gyógyszertáriak pedig 25-nél még nagyon halványak,és így erősödnek.nos a lényeg,hogy mindenki szervezetében max 5 egységnyi hcg található normális esetben,még a férfiakéban is,ezek a drogériás tesztek nem minden esetben,de ha nagyon koncentrált a vizelet,már ezt tudják érzékelni.Tehát ha halvány csíkot kaapunk,2 nap múlva ismételjük meg ugyanazzal a teszttel,ha nem erősödik,akkor egy ilyen tévedés áldozatai vagyunk.Épp ezért ha biztosra akarunk menni,akkor csak gyógyszertárban vásároljunk teztet,mert azok csak 25 egységtől lesznek halványak,a tévedésük szinte egyenlő a nullával,nem úgy mint a drogériákban kapható olcsó teszteké.Egy reklámfogásnak is fel lehet fogni (én is bedőltem neki),hisz ha van egy kis csíkunk,megyünk is a másik tesztért.Nos gabrielt vettem,amit ma reggel meg is csináltam,természetesen hófehér,semmiféle csík nincs rajta,és 10 perc múlva (érdekes) megjött.Hiába kontrolláltam vízzel a teszt működését,na a vízben tényleg nincs hcg ezért nem jelezhetett :D Mindenkinek köszönöm a kedvességét,és a bíztatását,nekem most egy hónap pihenő jön (külföldön van a férjem),majd talán márciusban sikerül,de ha nem,akkor majd jön ha jönni akar.Sok sikert lányok,és köszönöm,hogy velem voltatok ebben a bizonytalan időszakban (ami nem is volt az,csak hát ugye a drogériás tesztek).Sziasztok!
2011. jan. 20. 08:26
 67/77 anonim ***** válasza:

:(

Én még azért bízom benne...

Hátha nem jön meg!

2011. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/77 A kérdező kommentje:
Mikorra nem várod?
2011. jan. 20. 09:15
 69/77 anonim ***** válasza:

Én most Rólad beszélek, nem magamról! :)

Remélem, hogy Neked nem jön meg!

Nekem már van egy 10 hónapos kislányom.

(1,5 év próbálkozás után)

2011. jan. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/77 A kérdező kommentje:
Jah,nekem megjött írtam is a hosszú kommentbe.
2011. jan. 20. 09:47
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!