Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a halvány csíkot?

Látjátok a halvány csíkot?

Figyelt kérdés

5 nappal mensi előtt vagyok,ezt reggel csináltam,a tegnapi is ilyen,csináltam egyet vízzel is,azon semmi nincs.A régi kérdésemhez nem néz vissza senki,azért tettem ki újat!

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/77 anonim ***** válasza:

Nagyon várom a holnap reggelt!

Remélem, + lesz!!!! :)

2011. jan. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/77 A kérdező kommentje:
Most már nem tudom,mit higyjek!Ez is pozitív,de ugyanolyan halvány!
2011. jan. 17. 08:15
 33/77 anonim ***** válasza:
Irány a doki!
2011. jan. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/77 A kérdező kommentje:
Még hiába mennék.28 vagy 30 naposak a cikluaim,tehát 19-21 kell megjönnie.Úgyis csak annyit tudna mondani,hogy várjunk!
2011. jan. 17. 08:54
 35/77 anonim ***** válasza:

Nekem már többször volt ilyen, de nem volt baba:(. Sőt,én még meg is ijedtem, hogy nehogy méhen kívüli legyen, vagy esetleg HCG-t termelő ciszta, mert az magyarázhatná, hogy miért nem erősödik... De aztán a doki azt mondta, ezek nagyon ritka dolgok, és nem véletlen hogy az elmaradt mensziig nem szabad tesztelni! Talán elindult valami, csak nem ágyazódott be rendesen (ez nagyon gyakori), vagy csak béna a teszt. Midig ugyanolyannal teszteltél? Én biztos kipróbálnék másikat is!

Amúgy kb. most lett volna csak aktuális az első teszted, szóval én ezért sem gondoltam, hogy ez "igazi" pozitív:(. Legalábbis az elsők tuti nem.

De attól még lehetsz terhes...

2011. jan. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/77 anonim ***** válasza:
Én vennék valami más fajta tesztet a helyedben, és megpróbálnám azzal is.
2011. jan. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/77 anonim ***** válasza:
A második csík általában mindig halványabb, de ha ott van, az pozitív! Biztosat tényleg csak a doki tud mondani, sztem már kár még egy tesztet elpazarolni. Majd ha már voltál dokinál, azt is írd meg.:)
2011. jan. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/77 anonim ***** válasza:

Akkor most ne tesztelgess,kb szombatig ha nem jön meg.Az már biztos eredményt adhat...


Drukkolok!!

2011. jan. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/77 anonim ***** válasza:
Szerintem ha ott baba van,erősödnie kellene a csíknak..Én is 5 nappal a mensi előtt teszteltem,de 10-es teszt volt,és ikrek voltak(egy babát sztem nem mutatott volna ki még),és rögtön másnapra már erősödött a csík.Nem kellett volna sztem tesztelned,igen nagy csalódás lesz,ha mégis megjön.Persze ettől függetlenül lehet h terhes vagy,kívánom h így legyen.
2011. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/77 A kérdező kommentje:
Megvárom most már,hogy késsen a mensim.Remélem fog vagy 18-20 hónapot :D
2011. jan. 17. 18:02
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!