Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a halvány csíkot?

Látjátok a halvány csíkot?

Figyelt kérdés

5 nappal mensi előtt vagyok,ezt reggel csináltam,a tegnapi is ilyen,csináltam egyet vízzel is,azon semmi nincs.A régi kérdésemhez nem néz vissza senki,azért tettem ki újat!

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/77 anonim ***** válasza:

Szia/sztok!


Nekem sosem volt pozitív terhességi tesztem. 3.manómat várom.

Sok tesztet csináltam anno, de sem a DM-es, sem a gyógyszertári sosem mutatta ki. Pedig a 2.manómnál a 12.héten kíváncsiságból csináltam még egyet, és az is negatív lett.

2011. jan. 14. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/77 anonim ***** válasza:
En is latom a csikot. Nekem is ilyen halvany volt!! En teljesen meg voltam orulve, a ferjem nem is latta egyaltalan (a ferfiak szeme nem jo az ilyen dologhoz). :) Neztem, lampanal, termeszetes fenynel, arnyekba, napon... mert alig latszott a csik. Azota 11 honapos a kisfiam. Majd midenkeppen ird meg a vasarnapi teszt eredmenyet.
2011. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/77 anonim ***** válasza:
Én is látom, szurkolok Nektek!
2011. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/77 anonim ***** válasza:
Drukkolok,hogy erősödjön!Milyen teszttel csináltad?
2011. jan. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/77 anonim ***** válasza:
na mi lett írd meg
2011. jan. 15. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/77 anonim ***** válasza:

A masodik kepen teljesen jol latszik. A tobbin sokkal halvanyabb.

Ird meg majd az eredmenyt :)

18 honapos kisfiu anyukaja

2011. jan. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/77 anonim ***** válasza:
Látom én is a csíkot, de nekem is volt már ilyenem, aztán megjött a vérzésem, rohantunk az orvoshoz. Ő azt mondta: teljesen fölösleges ilyen korán tesztelni, mert a terhességek 80%-a nem marad meg! Ha már késik 1 hete akkor érdemes csak tesztelni, mert hiú ábrándokba ringatja magát az ember. De remélem neked megmarad a pici!
2011. jan. 15. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/77 anonim ***** válasza:
az én mostani pozi tesztem sokkal halványabb volt elsőre ! :) gratula kismama
2011. jan. 15. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/77 anonim ***** válasza:

Mintha lenne ott valami!

Szorítok,hogy erősödjön!

2011. jan. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/77 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!Nos holnap mégem teztelek,mert ma délelőtt nem bírtam magammal,és csináltam megint,ami szintén ilyen haloványka lett (de legalább nem negatív:)))),szóval hétfő reggelig türelemmel leszek :)A teszt neve Facelle,25-ös erősségű,és pont itt olvastam róla rosszakat,azért csináltam meg egyet vízzel,de azon semmi de semmi nincs,az én csíkom pedig messziről is látszik,nem csak hunyorogva!Szóval majd hétfőn reggel írok!Sziasztok!
2011. jan. 15. 15:50
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!