Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a halvány csíkot?

Látjátok a halvány csíkot?

Figyelt kérdés

5 nappal mensi előtt vagyok,ezt reggel csináltam,a tegnapi is ilyen,csináltam egyet vízzel is,azon semmi nincs.A régi kérdésemhez nem néz vissza senki,azért tettem ki újat!

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/77 anonim ***** válasza:
Hááát, reménykedjünk. Elég halvány. 5 nap múlva csinálj még egyet, hátha az erősebb lesz.
2011. jan. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/77 anonim ***** válasza:
Én látom, de nekem már többször volt ilyen, mégsincs baba:(. Ez 10-es erősségű teszt, mert asszem ez 25-ös, az pedig tuti nem mutatná még ki! 10-es talán...
2011. jan. 14. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/77 A kérdező kommentje:
Halvány,de ott van :) Te látod? :))))Még nem késik a mensim :)
2011. jan. 14. 19:41
 4/77 anonim ***** válasza:
Ilyenem már nekem is volt, de baba még nem. 25-ös teszt biztos, hogy még nem mutathat semmit ilyenkor. Ettől függetlenül lehet, hogy terhes vagy, de ez a teszt nem bizonyít semmit.
2011. jan. 14. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/77 A kérdező kommentje:

Második válaszoló!

Ez 25-ös érzékenységű teszt,és tegnap is csináltam,meg ma is,és mindkettő ilyen halványcsíkos.Pontosan erre gondoltam én is,hogy mi van ha a teszt ilyen,ezért ma elpazaroltam egyet,és vízzel csináltam meg.Na azon nem látszik semmi,de semmi!És nekem még sosem volt ilyen tesztem,pedig rengeteget csináltam már.Pozitív már volt,mert már van egy manóm,de vagy semmi vonal,vagy vonal.Remélem 2 nap múlva sokkal jobban látszik majd :)))

2011. jan. 14. 19:44
 6/77 anonim ***** válasza:
A halvány csík is csík!:) Főleg 5 nappal a (nem) várt? mensi előtt! Azért valóban érdemes kivárnod ezt a pár napot, de ha késik akár csak egy napot, csinálj még egyet, az már erősebben fog látszani!:)) Majd írd meg, igazam lett-e!
2011. jan. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/77 A kérdező kommentje:
Vasárnap reggel csinálok másikat,holnap nem.Megírom,megígérem.A csík szép színes,nem szürke,minden irányból jól látható,messziről is.
2011. jan. 14. 19:50
 8/77 anonim ***** válasza:

én látom mind a 3 képen a csíkot. ha meg 25-ös akkor meg főleg jó ez a csík is. gratulálok, ott baba lesz. na meg kipróbáltad vízzel is és semmi azon...

Gratulálok neked!!!!!


2 kisfiú anyuja

2011. jan. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/77 anonim ***** válasza:

Minket nem kell győzködnöd:):). Csak akkor lehet valóban pozitív, ha korán volt ovud, nem (csak) félidőben. De kérlek, ne éldd bele magad, mert itt inkább nincs baba, mint van (legalábbi ez alapján a teszt alapján, később persze erősebb lehet). Az se jó, hogy a tegnapi is ugyanilyen, hiszen a HCG elég határozottan emelkedik, mindenképp sötétednie kellett volna, ha ugyanúgy reggeli volt... Szóval ne légy nagyon elkeseredve, ha mégsincs babó, de perszeörülj nagyon ha van:D!


Szurkolok!

2011. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/77 anonim ***** válasza:
szia!Hááát,nekem elég szellemcsíkos...de mondjuk az én tesztem csak a nemvárt után 4!nappal lett pozitív,azelőtt abszolut csíktalan volt.úgyhogy türelem!
2011. jan. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!