Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a halvány csíkot?

Látjátok a halvány csíkot?

Figyelt kérdés

5 nappal mensi előtt vagyok,ezt reggel csináltam,a tegnapi is ilyen,csináltam egyet vízzel is,azon semmi nincs.A régi kérdésemhez nem néz vissza senki,azért tettem ki újat!

[link]

[link]

[link]


2011. jan. 14. 19:32
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/77 anonim ***** válasza:

Hihi. Ez tetszik!

Reméljük! De már nagyon izgulok.

2011. jan. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/77 A kérdező kommentje:
Én is,elhiheted:)))))
2011. jan. 18. 08:02
 43/77 anonim ***** válasza:

Azt írod 20.-a körül kell megjönnie, olyan teszt meg a világon nincs, ami kimutatna 6 napos "terhességet", mivel a beágyazódás csak a 7. napon kezdődik, és még onnan is pár nap mire HCG termelődik:(. De ennyire korán inkább jobb is nem tudni róla, mert nekem volt már, hogy tesztel tem két pozitívan (ennél erősebbeket), és mégis megjött:(.


Vagy tudod esetleg, hogy mikor volt ovud?


Én holnap tuti csinálnék tesztet, csak másik fajtát. Pl. a Gabriel megbízható állítólag;).

2011. jan. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/77 A kérdező kommentje:
Nem tudom,mikor volt ovum,azt sem,hogy volt-e egyáltalán.De hátha:)))))
2011. jan. 18. 17:34
 45/77 anonim ***** válasza:
De akkor is valami másik tesztet próbálj, ne azt, amit eddig. (szerintem)
2011. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/77 A kérdező kommentje:
A mai egy nagyon nagyon picit talán erősebb,de nem vagyok benne biztos.Várom,hogy újra pisilni kelljen,és megcsinálom a gravi hcg-t azt mindenki jónak tartja.
2011. jan. 19. 08:39
 47/77 anonim ***** válasza:

Második pisi nem biztos hogy jó ötlet,én inkább várnék holnap reggelig.


Drukkolok!


Mairól van fotód?

2011. jan. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/77 anonim ***** válasza:
Igenis vannak olyan érzékenységű tesztek, amik már a nem várt mensi előtt kimutatják a terhességet, és valóban, a csíknak egyre erősödnie kell. Ennyi idő elteltével mitől is mutatna többet? Sztem 90%, hogy ebből baba lesz.:) A reggeli vizelet az, ami a legtutibb tesztre! A Gabriel is jó, de az később mutatja ki, mint egy 10-es érzékenységű. Nekem is így volt anno, amolyan "szellemcsíkos" lett, ma meg már itt van a közel 1 éves Kisfiam.:) Jaj, én már inkább azt várom, mit mond az orvosod.:))
2011. jan. 19. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/77 anonim ***** válasza:

csináldmg a GraviHcg-t és ha az erősebb a többinél akkor jó. de nincs is min aggódnod :)


2 kisfiú anyuja

2011. jan. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/77 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Én ma reggel ugyanilyet teszteltem:). De 10-essel, és két nap múlva nem várom. Dokit szerintem hiába hívsz, nekem mind azt mondták, hogy legalább egy hét késés után tezteljek csak! Mondtam az egyiknek, hogy jó, jó, de gy év után nehéz kibírni, erre közölte, hogy pedig bizony a türelem nagy erény, és majd hívjam vissza, ha min. egy hete késik, és akkor is pozitív:S.


Nekik ez nem téma...

2011. jan. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!