Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye, biztosan terhes vagyok?

Ugye, biztosan terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Dec 27 volt az utolsó menzeszem első napja, a ciklusom átlagosan 25 napos. Majdnem minden termékeny napon együtt voltunk, elvileg ma volt a beágyazódás?! Mikor csináljak tesztet, amikor már tutira kimutatja, h babát várok? 8-án csináltam, de szerintem még korai volt.

29/N


2011. jan. 12. 00:50
1 2 3 4
 31/37 A kérdező kommentje:
Na, mik a hírek? Lesz baba? Én ma csinálok tesztet....
2011. jan. 18. 14:48
 32/37 anonim ***** válasza:

Mért nem inkább holnap reggel?

Nemvárt előtti tesztelésnél fontos, hogy reggeli legyen. De ha gondolod megcsinálhatod ma is, de megbízhatóbb a reggeli pisi. Majd rd meg, hogy mi lett.

2011. jan. 18. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

Szal megcsináltam, de negatív lett. Kicsit csalódott vagyok, mert nem ezt vártam. Viszont holnapra nem várom, tehát még van egy remény..:)

Soha többet nem csinálok tesztet, csak ha már késik!

Beus1984! Mi van Veled? Teszt? Tünetek?

2011. jan. 19. 05:26
 34/37 anonim ***** válasza:
Igen, még van remény. De ezt magyaráztuk, hogy nem érdemes előtte tesztelgetni, mert lehet, hogy szépen meg is jön időre, és akkor meg felesleges. És a tünteid sem terhességtől voltak, mert akkor már vígan pozitív lenne. Próbálj türelmesebb lenni. Drukkolok! Írj majd még a fjleményekről.
2011. jan. 19. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 A kérdező kommentje:

Hát igen....de tudod milyen az ember lánya...:))

Persze, írok még!

Üdv Mindannyiótoknak!

2011. jan. 19. 10:43
 36/37 anonim ***** válasza:

A legelső válaszoló milyen 24 óráról ír?!?!?!?!

Az ilyen minek szól bele?! Ha szex után 24órával pozitívat tesztelt, akkor az egy két héttel korábbi szex eredménye:).

Egy biosz korrepetálás nem ártana:P.

2011. jan. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
mivan veled?mi lett a teszt eredménye?
2011. febr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!