Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye, biztosan terhes vagyok?

Ugye, biztosan terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Dec 27 volt az utolsó menzeszem első napja, a ciklusom átlagosan 25 napos. Majdnem minden termékeny napon együtt voltunk, elvileg ma volt a beágyazódás?! Mikor csináljak tesztet, amikor már tutira kimutatja, h babát várok? 8-án csináltam, de szerintem még korai volt.

29/N


2011. jan. 12. 00:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

Beírtam ovulációs kalkulátorba az adataid. Ez jött ki.


Kicsit fogékony, esély lányra:2011.01.04.


Közepesen fogékony, esély fiúra:2011.01.05.


Nagyon fogékony, esély fiúra:2011.01.06.


Ovuláció:2011.01.07.


Első terhességi teszt:2011.01.17.


Következő menstruációs ciklus:2011.01.21.



Nem tudom, minek teszteltél 8-án? Épp csak megvolt addig az ovud. Elhiszem, hogy izgulsz, de ettől nem leszel terhesebb, csak csalódottabb. Azt sem érted, honnan veszed, hogy 12-én megvolt a beágyazódás? Hisz csak 5 nap telt el, és a beágyazódás kb. 7-10 nap. Úgyhogy 20-a felé tessék tesztelni, most teljesen feleslegesen teszed. Legyél türelmesebb, ne képzelj be tüneteket, akármennyire szeretnéd a babát.

2011. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindannyiótoknak, hogy szántatok rám időt!!

Én tuti nem pontoztam le senkit!

Szédülök, hányingerem folyamatos tegnap este óta, és állandóan ennék.

Jövő hétig türelmes leszek, mivel nincs más választás..:)

A párom szerint baba lesz, ő nem bizonytalan, azt is tudja melyik alkalommal volt.....:))


Az elsők között írt valaki, akivel szinte egyeznek az időpontjaink, írj, hogy mi van Veled!!

2011. jan. 13. 23:31
 23/37 A kérdező kommentje:
Ti egyébként hisztek abban, hogy mikor van esély kislányra, és mikor kisfiúra?
2011. jan. 13. 23:34
 24/37 anonim ***** válasza:
még nem lehet tüneted, ez álterhesség gyanus
2011. jan. 14. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

Nekem is voltak már ilyen tüneteim ovu körül.Sőt volt hogy egészen mensziig tartott.De mégse lett baba.

Nem akarlak elkeseríteni, de ez lehet PMS is.Nekem minden hónapban másak a tünetek.

2011. jan. 14. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Én vagyok a megegyező időpontos! Tegnap volt barnázásom, illetve állandóan pisilni járok! Ezek a tünetek vannak, és ahogy kiszámoltam, tegnap lehetett a beágyazódás, de lehet, hogy teljesen más miatt barnáztam! 20.-a elött, viszont biztosan nem tesztelek, szeretnék tutira menni, bármi is lesz a vége! Eddig nem volt még barnázásom menzi elött egy héttel, meg a dátum is stimmel, talán ezért merek egy kicsit reménykedni!:)) Sok sikert nekünk (mindenkinek)!
2011. jan. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
100%

Ez az esély kisfiúra kislányra dolog azon alapszik, hogy az y kromoszomát hordozó hímivarsejtek gyorsabbak, de kevesebb ideig élnek, ezért ovukor ill. ovu előtt nem sokkal a kisfiú megfoganására van több esély. Az x-esek pedig lassabbak, de tovább élnek, ezért ha mondjuk ovu előtt 2 nappal volt az együttlét, az a kislány esélyét növeli. Ezek persze csak esélynövelő tények, nem biztos, hogy olyan nemü baba is fog születni. Meg ha ovu előtt 2 nappal, meg ovu előtt fél nappal is van együttlét, akkor az esély 50-50.

Nem szeretnélek lelombozni, de a tüneteid egyértelműen beképzelt tünetek. Ilyen, hogy szédülés, hányinger az esetek 90%-ban a kimaradt mensi után kezdődnek, van, hogy csak a 6-7 hét környékén. Neked meg nemhogy késik, de még egy hét van addig. Nem szabad így rágörcsölni, mert akkor minden hónapban terhesnek fogod magad érezni, aztán jön a csalódás. Rengeteg kérdésnél olvastam már, hogy idő előtt a terhesség szinte összes tünetét produkálta az illető, aztán persze később kiderült, hogy szó nincs babáról. Most még az lenne a normális, hogy nem érzel semmit, nem az, hogy mindent.

2011. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Szia!Én is azt a csapatot erősítem akik azt mondják ilyen korán még nem érezheted,vagy ha mégis az más miatt lehet.Akár az elmúlt ovu miatt vagy nem tudom.Az meg hogy kinek mikor lesz pozitív,az is roppant változó,egyén és várandósság függő is szerintem.Attól függ,hogy a Hcg milyen gyorsan és milyen mennyiségben emelkedik.Valamint aki nem várt előtt tesztel jóval,annak lehet már idősebb a babája,előbb volt ovu,előbb volt aktus és ebből következik hogy a beágyazódás is.Nem véletlen hogy ha neked nem jön meg ugyanúgy 1 hónaposnak mondanak,mint a másikat mert a menzeszetek egy időben van.Aztán az első uhn derül ki mikor is költözött be az angyalka és lehet hiába egy idejű a menzeszetek,a babátok között még is van pár nap.Ezért van a tesztelések között is különbség.Drukkolok neked,de én is azt mondom egyenlőre nyugi:))))
2011. jan. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
Szerintem legeslegkorábban 5-én lehetett ovud. Ha ahhoz 10 napot adsz, akkor talán egy 10-es teszt elszíneződhet holnap reggel, ha teherbe estél. De türelem! Az is lehet, hogy később volt, akkor meg még egy pár nappal később mutatja ki a teszt.
2011. jan. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

A tesztelés nagyon-nagyon korai volt! Én is nagy tesztfogyasztó vagyok:P, de így csak kidobtátok azt a pénzt:(. Szerintem még csak most lehetsz a beágyazódás környékén! Bármennyire akarjátok is azt a bébit, a biológiát nem lehet felgyorsítani:D.


Viszont én a kisfiamnál már nagyon korán éreztem a tüneteket! 6-8 nappal az aktus után már nagyon érzékenyek voltak a mellbimbóim, meg viszkettek, és folyamatosan disznóságok kívántam (pedig soha nem eszem ilyesmit):D. Azóta sem volt velem ilyesmi soha!

De valóban a tüneteid akár sima PMS miatt is lehetnek.


Azért szurkolok, az én férjem is egyből megérezte;). Én most 22-re nem várom, de 20-ig nem tesztelek.

teljesen felesleges!

2011. jan. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!