Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye, biztosan terhes vagyok?

Ugye, biztosan terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Dec 27 volt az utolsó menzeszem első napja, a ciklusom átlagosan 25 napos. Majdnem minden termékeny napon együtt voltunk, elvileg ma volt a beágyazódás?! Mikor csináljak tesztet, amikor már tutira kimutatja, h babát várok? 8-án csináltam, de szerintem még korai volt.

29/N


2011. jan. 12. 00:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
Ugyanakkor: én a második babámat várom és mindkét alkalommal 1. hónapban összejött a baba, minden nap együtt voltunk, mindig. Tehát csak pozitívan!!! Várd meg a nemvárt napját és akkor tesztelj, de a legtutibb, ha nem jön meg és akkor tesztelsz. Türelem, szurkolok!
2011. jan. 13. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
51%

Én egy kicsit fel szeretnélek dobni a történetemmel:

szeptember 30-án döntöttünk úgy, hogy elérkezett az idő, meg is pecsételtük ezt egy huncut kis összebújással, majd okt.3-án és 4-én is így tettünk. Utólag megnéztem, hogy október 3-a körül kellett peteérésnek lennie, szabályos 28 napos ciklusomnál.

Október 12-én teszteltem először, halvány pozitív lett, 4 nappal a nem várt előtt!

Most vagyok 16+5 hetes, tegnap azt mondták valószínűleg kislány, szóval akkor a szeptember 30-iból jött össze...:)

Lehetséges elsőre is! Nem azt mondom, hogy ez az átlag, de sokan vagyunk így, csak akiknek elsőre összejön, miért írnának a netre?:D

Hajrá,hajrá!

2011. jan. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Köszi csajok! :))

Amúgy ma egész nap hánytam...

Megyek, veszünk egy tesztet...

2011. jan. 13. 16:25
 14/37 anonim ***** válasza:

Nagyon szorítok neked én is!

Én 18.-ára nem várom,tüneteim vannak,de hittem már egy párszor,hogy ez az igen,de mégsem.

Majd most!

2011. jan. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
A nemvárt napján tesztelj, korábban nem érdemes, mert nem mutatja ki, te meg elkeseredsz, de várni se jó, hogy késsen, mert lehet, hogy hiába reménykedsz, és aztán esik az ember pofára, annál nincs rosszabb. Csak jó érzékeny tesztet vegyél, nekem a one step vált be, ami a nemvárt napján simán kimutatta.
2011. jan. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
hàt tényleg nagyon koràn teszteltél,még ma is korai lenne szerintem,de te tudod!ird meg az eredményt azért!mindenesetre szoritok nagyon!
2011. jan. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 A kérdező kommentje:
Csak megcsináltam, de nem mutatta ki, vagy tényleg nem vagyok az. Asszem még mindig várok min 1 hetet, de nem könnyű...:))
2011. jan. 13. 18:59
 18/37 anonim ***** válasza:
57%
Én szóltam, hogy korán van. Igazam is lett. Mégis le lettem pontozva... Hiába, ez a GYK. :(
2011. jan. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
57%
csatlakozom az előttem szólóhoz...engem is lehúztatok és lám..
2011. jan. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
Én anno nem várt előtt 1 héttel már javában teszteltem és pozi lett,ezért nem lehet kijelenteni,hogy korai.
2011. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!