Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek volt itt abortusza?...

Kinek volt itt abortusza? Hogyan estetek teherbe, és miért vetettétek el?

Figyelt kérdés
Védekeztetek, ha igen hogyan?
2011. jan. 5. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Igen, óvszerrel, de később kiderült, hogy kiszakadt:(
2011. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%

Spirállal védekeztünk

Már volt akkor 3 gyerkőc, egyetemre jártam vizsgák előtt voltam, munkahelyen éppen előléptettek vezetői pozicióba, ez sajna a technika hibája volt...

2011. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

Óvszerrel, mint utólag kiderült, kiszakadt. Azonnal megfürödtem de úgy látszik, mégiscsak kellett volna 72 órás tabit szerezni. :-(

Már van 2 babánk, másfél év korkülönbség sincs köztük és most is így lett volna. Ráadásul a második meg tabletta baba, őt bevállaltam - és elhagyott a férjem emiatt. Úgy éreztem nekem ez már túl sok lenne, ezenkívül nagyon vacak az anyagi helyzetünk.

Szegénykém, rosszkor, rossz embert választott anyukának.

2011. jan. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szegény.. :'(

Együtt érzek veled!

2011. jan. 5. 23:44
 5/8 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedtem. Amikor megtudtam hogy besikerült a baba, örültem neki :) A párom is örült neki, a szüleink viszont nem. Viszont sajnos a 8.héten el kellett vetetni, mert nem fejlődött. =( Akkor 19éves voltam.
2011. jan. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

14:42-es! Hogy hogy nem fejlődött? A pocakodban elhalt?

Amúgy meg nagyon sajnálom! Vigasztalást kívánok!

2011. jan. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

14:42 vagyok

Sajnos igen ez történt.

2011. jan. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem még nem volt abortuszom, de nemrég kiszakadt sajnos a gumi, egy kicsit megcsúszva de vettem be 72 órás tablettát.

Mióta bevettem egy nap többször is nagyon erős alhasi görcsöm van. 4 napja, hogy bevettem, de még mindig nem jött meg,pedig pár nappal azelőtt történt a dolog mikor meg kellett volna jönnie. Lehet, hogy a stressz miatt késik? Nagyon félek, nem szeretnék abortuszra menni, de ha mégis terhes vagyok, akkor biztos ez fog történni.

Bocsi, hogy kérdéssel válaszolok...

2011. febr. 3. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!