Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt mostanság abortusz...

Akinek volt mostanság abortusza hogy zajlott?

Figyelt kérdés

Köszönöm, nem kérek kioktatást meg gyilkosozást, ez a része nem érdekel.


Van gyerekem, most rosszkor jött, ma derült ki, a körülmények most nem alkalmasak a vállalásához.


Naptármódszer szerint védekeztem- ezek szerint nem így kellett volna.


Ma vettem tesztet, pozitív lett, mentem orvoshoz, megkaptam a beutalókat. Barátnőm szerint, akinek volt már hatalmasan utánajárás, időpontok, meg a félelem, hogy kicsúszol....


5 hetes vagyok, hétfőn kezdem az intézkedést (időpontok mindenhova- labor, családsegítő) kell- e félnem, hogy kicsúszok az időből?



Köszönöm a normális válaszokat.


2010. aug. 27. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!!Először is sajnálom hogy ezeken kell átmenned!!Az időből nem csúszol ki a vizsgálatok meg az időpont kérések lezajlanak 2-3hét alatt.a műtét meg 10perc.bemész reggel.....dél körül műtét délután haza jöhetsz!!nagyon sok erőt kívánok neked mert ezt lelkiekben feldolgozni nem lesz könnyű
2010. aug. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom és kivánok neked sok erőt.

az időből nem csúszhatsz ki, hisz állampolgári jogod abortuszt kérni, nekik meg kötelességük megcsinálni a 12.hétig, ha kérvényezed.

nekem nem volt abortuszom, nem tapasztalat.

nem hinném, hogy kicsúszol.

2010. aug. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Borzasztó érzés, főleg hogy már vannak jelei, émelygés, hányinger, a hasam nem tudom behúzni.

2,5 éves a kislányom, vele is ugyanezek a tünetek voltak.


Köszönöm a kedves válaszokat.

2010. aug. 27. 19:45
 4/7 anonim ***** válasza:
29%
Ne haragudj, hogy beleugatok, de mért biztos, hogy el kell vetetned? Nincs más megoldás? Nem lehetne inkább mégis kihordani azt a kisbabát és ha végképp nem bírnád felnevelni akkor örökbe adni egy olyan családnak akiknek nem lehet saját gyerekük? Tudom, hogy ez durván hangzik és hogy ez nem az én dolgom, meg azt is hogy nincs szükséged kioktatásra, de az abortusz tényleg egy gyilkosság. Kérlek szépen keress valami más megoldást! Olyan rossz ilyet olvasni... -és most ezt tényleg nem bántásként mondom, nehogy megharagudj rám- rossz látni, hogy a gólya sokszor olyan helyekre megy ahová nem várják szívesen és ahová meg nagyon várják nem akar menni. :(( Nekem is nehezen jött össze a kisfiam. A legjobb barátnőm már évek óta babára vár, de még sajnos nem jött össze nekik, pedig 20 évet az életéből vagy a fél karját odaadná egy kisbabáért. Sajnos nagyon sok ilyen nő él ma, gondold csak el mennyi örömöt tudnál nekik okozni ha megszülnéd ezt a kisbabát és ők felnevelhetnénk sajátjukként. Ez a gyerek okkal fogant meg, hidd el nekem. Nem szabad elvetetni! Nem lelkifröccsként számon és tényleg nem vetlek meg e miatt, de mi van akkor ha elveteted és utána megbánod? Lehet, hogy az egész további életeben e miatt nem tudsz majd boldog lenni mert mindig benned lesz, hogy neked van még egy Angyalkád aki ugyan olyan szép, okos, édes és kedves mint az a gyermeked akit felnevelsz, szeretsz és gondoskodsz róla. Van egy nővér ismerősöm aki elvetetett és azóta is ez jár az eszében miközben neveli a 9 éves kislányát, de egyszerűen nem boldog mert tudja, hogy valami, valaki hiányzik az életéből, szegény nagyon szenved. Amikor hallok vagy olvasok az abortuszról mindig az ő arca ugrik be ahogy meséli hogy mi történt és látom rajta a hihetetlen fájdalmat :( Elképesztő... Azt kívánom neked -és mindenkinek- hogy ilyet mint Ő soha ne élj át!
2010. aug. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem úgy volt h pénteken mentem vizsgálatra, át a családsegítőbe, kedden vissza kifizettem a postán szerdán meg is volt. sajnálom:(
2010. aug. 27. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
50%
20:03 érthető amit írsz de szerinted milyen érzés lenne 9hónapig a babával lenni akit nem azért nem akar mert nem szereti hanem mert nincs mód rá, és utána adja oda másoknak és éljen úgy h ki tudja hol van...?
2010. aug. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

20:03

Az örökbeadást még rosszabbnak tartom. Annyi árva, eldobott gyerek van, akik ne ezt érdemlik, nem kell még 1 szerintem. Na meg nem is lennék képes rá 9 hónap kihordás és szülés után.

Van már gyerekem, így tisztában vagyok, hogy mekkora a kötődés onnantól, hogy megmozdul, érzed, hogy tényleg ott van. Ezt szerintem azért szokták javasolni (mármint hogy szüld meg és add örökbe) mert tudják, hogy a legtöbb nő kihordás és szülés után úgyis képtelen lemondani a gyerekéről.



Köszönöm a válaszokat.

2010. aug. 27. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!