Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van valaki akinek 17 évesen...

Van valaki akinek 17 évesen volt abortusza?

Figyelt kérdés
2009. nov. 18. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Hát szerintem inkább a tankönyvet fogta volna jól az a tinédzser,mintsem a himvesszőt!!!!

Ha gyerekfejjel képesek vagytok szexelni,akkor a következményeivel is legyetek tisztában,és ha már a szexen jár az agyatok,védekezni is meg kéne tanulni!


bocsánat a többi fórumtársnak,de annyira felhúztam magam ezen a kérdésen!!!

2009. nov. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%
A barátnőmnek volt. Ez lenne a kérdésed?
2009. nov. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%
Az én legjobb barátnőmnek (mintha a húgom lenne) is volt. Előzőhöz csatlakozva: tényleg csak ennyi a kérdésed? 39 hetes kismami
2009. nov. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
36%

Már bocs, első,de remélem te sem szexelteltél addig amíg meg nem engedhettél magadnak egy becsúszott gyereket vagy amíg nem terveztétek. Szerintem te is szexeltél ezen kívül, és akkor ne szólj bele! Mert tudtommal nincs 100%-os védelem!

Igen, az én osztálytársamnak-barátnőmnek volt abortusza érettségi előtt.

2009. nov. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen, csak ennyi volt, és köszönöm

mellesleg, ha már felteszek egy kérdést, arra válaszolni kellene nem leugatni. (1.nek)

2009. nov. 19. 21:54
 6/9 anonim válasza:
77%

Igen nekem volt tegnap és én 16 vagyok na és kinek mi köze van hogy miért és hány évesen foglalkozzál csak magaddal és a saját gyereked ugasd le ne másokat! Szerintem se fogtad a tankönyvet 17 évesen éjjel nappal csak ennyit akartam

Elsönek szólt

2009. dec. 30. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
82%
Nekem 16 évesen volt..
2010. jan. 27. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
69%
Nekem is 17 évesen volt
2010. ápr. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Mancika_88 válasza:
Igen nekem is volt 17 evesen,sajnos es nem azert mert nem vedekeztunk,vedekeztunk csak eppen elszakadt az ovszer,amirol en nem tudtam, mert az akkori baratom nem szolt rola! Igy mikor kimaradt a menstruaciom, elmentem e gyogyszertarba tesztet venni,ami pozitiv lett es ezutan jott az orvos! Hozzateszem az akkori baratom jo nehany evvel idosebb volt nalam,de mintahogy utolag kiderult semmi felelosseg erzete nem volt,ami szerintem mai napig nincs neki!Nagyon megviselt az abortusz,utana kerdore vontam,hogy miert nem szolt, hogy elszakadt,mert akkor egyszerubben meglehetett volna oldani az egesz dolgot,nem kellett volna abortuszra menni! De hat o nem gondolt ilyesmire,miert is gondolt volna,elvegre nem ot viselte meg az egesz!Ezutan az egesz utan nemsokkal,veget is ert a kapcsolatunk,amit egyaltalan nem banok!Sot orulok neki!Mint az utolag kiderult,volt elottem egy baratnoje,akinek szinten abortuszra kelett menjen,mert ugye mar akkor sem tudott az eszevel gondolkodni!
2010. okt. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!