Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam tesztet 1...

Ma reggel csináltam tesztet 1 csík nagyon sötéten látszott még mindíg ugyan olyan és ahol a másik csíknak kellene megjelenni nagyon halvány szinte észrevehetetlen rózsaszín volt ami teljesen el is tűnt mostanra. Akkor ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Ugye ez nem azt jelenti hogy pozitív csak még nem mutatja ki rendesen??Nagyon félek hogy terhes vagyok kérlek írjatok
2009. jan. 23. 13:11
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes,de bármilyen fertőzéstől is lehet,vagy hormonális változástól.

Az SZTK a környéketeken az a hely ahol pl van röntgen,sebészet,szemészet,nőgyógyászat államilag.Merre laksz?Mert lehet hogy ugy jobban tudunk segíteni.De már megint eltelt egy hét.NEm riogatni akarlak,de ha pl vmi fertőzésed van akkor a most még rettegett terhesség,lehet pár év múlva szándékosan sem fog összejönni,mert aztmondják,hogy hát pár éve volt egy gyulladás aminek a szövődménye lett ez hogy nem lehet gyereked.


Sztem ilyen helyzetben én anyukámnak szólnék,mert nem kell azt mondani hogy lehet terhes vagy,de ez KIZÁRT,csak hogy késik x napja...Egy anya segíteni fog!!!

Az orvosi rendelőbe meg ugyis csak egyedül mész be és nem hallja anyukád a dolgokat.

Na,sztem beszélj vele,ne húzd az időt!!!


B.

2009. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

És Írj a címemre emailt,segítek bármiben amiben csak tudok!


B.


Címem a komment mellett a keretben;)

2009. febr. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 A kérdező kommentje:

Ma teszteltem negatív lett:)

remélem ez már végleges

2009. febr. 9. 21:26
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!