Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam tesztet 1...

Ma reggel csináltam tesztet 1 csík nagyon sötéten látszott még mindíg ugyan olyan és ahol a másik csíknak kellene megjelenni nagyon halvány szinte észrevehetetlen rózsaszín volt ami teljesen el is tűnt mostanra. Akkor ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Ugye ez nem azt jelenti hogy pozitív csak még nem mutatja ki rendesen??Nagyon félek hogy terhes vagyok kérlek írjatok
2009. jan. 23. 13:11
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
100%

Ez negatív,nyugi:)

A két csík az II lett volna,ls nem tűnne el egyik sem.

Szóval mostmár nyugi és hamarosan meg fog jönni.

B.

2009. jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 A kérdező kommentje:

köszönöm neked hogy mellettem voltál remélem tényleg nem lesz baj:)

100%-osan nem nyugodtam meg de örülök hogy ez ezt jelenti hogy negatív:)

Tényleg nagyon köszönöm neked és mindenkinek aki szurkolt!!!!

2009. jan. 26. 21:02
 33/53 anonim ***** válasza:
Szia! Örülök,hogy negatív lett! Most már próbálj megnyugodni! :)
2009. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 A kérdező kommentje:

Próbálok:)

Csak azok a kérdések vannak még bennem hogy jól csináltam-e vagy hogy nem reggel csináltam és lehet ezért nem mutatta ki...esküszöm megőrülök saját magamtól!!de remélem tényleg nem lesz baj

2009. jan. 26. 21:14
 35/53 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idő után már mindegy,hogy mikor csinálod,nekem amikor baba volt akkor egy hét után estiből kimutatta és egyből ott volt a 2.csík,Neked ez meg már nem az első hét volt.


Nincsmit a drukkért,örülünk,hogy negatív lett!


B.

2009. jan. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 A kérdező kommentje:
Még mindíg nem jött meg én ezt nem bírom!!!legszívesebben 2 percenként csinálnék 1 tesztet hogy megnyugodjak:S
2009. jan. 28. 21:28
 37/53 anonim ***** válasza:
100%
nézesd meg magad dokival...nem azért, hogy terhes lennél, hanem lehet fertőzés esetleg valami gyulladás
2009. jan. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 A kérdező kommentje:
Még pár napig várok és reménykedem hogy megjön de nem sok esélyt látok rá!Remélem tényleg "csak" 1 fertőzés vagy gyulladás az oka!Ennyire esélytelen hogy terhes vagyok?Hétfőn még egyet tesztelek!
2009. jan. 29. 15:56
 39/53 anonim ***** válasza:
100%

Fontos lenne egy kicsit megnyugodni is,mert a stressztől is késhet!

Már a héten elmentem volna dokihoz,mert ha gyulladás akkor lehetnek tartós következményei is ha nincs kezelve.

Ügyeletre is bemehetsz,megmondod h rosszabb lett.


B.

2009. jan. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Van már valami fejlemény? Ha nem jön meg addig,hétfőn menj dokihoz!!!
2009. jan. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!