Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam tesztet 1...

Ma reggel csináltam tesztet 1 csík nagyon sötéten látszott még mindíg ugyan olyan és ahol a másik csíknak kellene megjelenni nagyon halvány szinte észrevehetetlen rózsaszín volt ami teljesen el is tűnt mostanra. Akkor ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Ugye ez nem azt jelenti hogy pozitív csak még nem mutatja ki rendesen??Nagyon félek hogy terhes vagyok kérlek írjatok
2009. jan. 23. 13:11
1 2 3 4 5 6
 11/53 anonim ***** válasza:
100%
Én kizártnak tarom, hogy terhes légy, mivel azt irtad megjött rendesen az előző mensid, azóta meg nem voltatok úgy együtt. Akkor mitől lennél terhes?
2009. jan. 23. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/53 A kérdező kommentje:
Hallottam már olyanról hogy ha ilyen kevéssel mensi előtt történik a dolog akkor még megjön és a következő kimarad!És most úgy néz ki ne fog megjönni:S
2009. jan. 23. 15:49
 13/53 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi idős vagy?Rendszeres a mensid?

Azért sztem kisebb mint 50% az esély,mert akkor ha ennyi elég lenne nem kellene annyit próbálkozzanak az emberek.

Sztem ne stresszelj,mert attól is késhet!

Nyugi inkább tesztelj 2naponta és akkor nyugodt lehetsz.

Ha már ilyen régen volt az eset akkor tuti bármikor kimutatja,nem is kell reggeli pisi.


Szurkolok,hogy ne legyen baba.

ÉS NYUGI!

2009. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 A kérdező kommentje:
16 éves vagyok,általában 28. nap körül +/- pár nappal meg szokott jönni!Ami nagyon zavar hogy mensi előtt mindíg erős fehér folyásom szokott lenni és a mensit megelőző 2-3 napba elmúlik szinte teljesen!Elseje óta nem is volt erősebb folyásom szinte alíg van de nem tudom sok összefüggés van-e a 2 között!köszönöm a válszokat
2009. jan. 23. 21:39
 15/53 anonim ***** válasza:
100%

20:56-os vagyok.


Mikor tesztelsz?

Akkor legalább tudnál már vmit,írd meg mi a helyzet!

2009. jan. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 A kérdező kommentje:
Ma délután veszek tesztet sajnos itthon már nincs!szurkoljatok nekem nagyon!!!
2009. jan. 24. 09:51
 17/53 A kérdező kommentje:
sajnos ma nem tudok elmenni tesztet venni de hétfőn első dolgom ez lesz!Most nagyon ideges vagyok jó lenne tudni mi lenne az eredmény:SHétfőig megőrülök!Kérlek hétfőn nézzétek meg a válaszom,és nagyon szurkoljatok!!
2009. jan. 24. 14:34
 18/53 anonim ***** válasza:
100%

Szegénykém,sajnállak nagyon,hogy most hétfőig várnod kell,ígérem benézek hétfőn,írj egyből ahogy tudsz.


De ne aggódj.Minimális az esély a babára,NYUGI!!!

Én voltam az utolsó 2 komment is.


Puszi:B.

2009. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm neked!Holnap első dolgom az lesz hogy suli után veszek egy tesztet és megcsinálom!26. napon ugye félreérthetetlen a pozitív csík??
2009. jan. 25. 16:03
 20/53 anonim ***** válasza:
100%

Igen,de nem lesz pozitív,nyugi:D

Az előző mensid után már eltelt ennyi idő akkor már más tüneted is lenne.

Várom hogy írj!


B.

2009. jan. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!