Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam tesztet 1...

Ma reggel csináltam tesztet 1 csík nagyon sötéten látszott még mindíg ugyan olyan és ahol a másik csíknak kellene megjelenni nagyon halvány szinte észrevehetetlen rózsaszín volt ami teljesen el is tűnt mostanra. Akkor ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Ugye ez nem azt jelenti hogy pozitív csak még nem mutatja ki rendesen??Nagyon félek hogy terhes vagyok kérlek írjatok
2009. jan. 23. 13:11
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
100%

szia.mióta késik?

csinálj uj tesztet pár nap mulva.

2009. jan. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 A kérdező kommentje:
Ez elég bonyolult mert mert mensi elötti nap petting volt csak a barátommal de félek hogy az ujjával bevitt előváladékot vagy nem tudom...ez elsején történt 2-án megjött szóval mensi elötti nap volt a dolog.Most 23 nap telt el azóta 28-án kéne megjönnie de nagyon félek és nem tudtam tovább várni.Semmi előjele nincs de remélem csak azért mert elseje óta olyan ideges vagyok.de úgy érzem nem fog megjönni 28án!szerintetek terhes vagyok?
2009. jan. 23. 13:17
 3/53 anonim ***** válasza:
100%

első vagyok.Szerintem várd meg a 28-át és utánna tesztelj.

És ne stresszelj,az nem tesz jót a szervezetednek sem.

2009. jan. 23. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem is csak halványan látszott, majd eltünt és most másfél éves a kisfiam! Kívánom neked, hogy úgy alakuljon ahogyan szeretnéd!
2009. jan. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:
Tudom,és azt is hogy ha stresszelek lehet hogy késni fog de addíg nem tudok megnyugodni amíg nem jön meg!Szerinted nagy esély van rá hogy terhes vagyok?
2009. jan. 23. 13:22
 6/53 anonim ***** válasza:
100%
50-50 % esélyed van.
2009. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
70%
Én nagyon örvendtem egy második ilyen csíknak, de kiderült, hogy szellemcsík. Én nem voltam terhes sajnos. De tesztelj újjal, mert lehet, te az vagy.
2009. jan. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
31%

Igen, véletlenül nem lesz rózsaszín a másik csík. Illetve picit lehet az, ha sz*rrá áztattad a tesztet.

Csináld meg pár nap múlva. :)

2009. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért 50%-nál kisebb az esélye,hogy terhes vagy ha a menzi előtti nap történt ez!

Én is voltam már így mint te,és annyira ideges voltam ,hogy a tüneteket is produkáltam! Tényleg próbálj megnyugodni,ezen az 5 napon már nem múlik semmi.

2009. jan. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat remélem nem vagyok terhes még szűz vagyok elég érdekes lenne így teherbe esni:S
2009. jan. 23. 13:34
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!