Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel csináltam tesztet 1...

Ma reggel csináltam tesztet 1 csík nagyon sötéten látszott még mindíg ugyan olyan és ahol a másik csíknak kellene megjelenni nagyon halvány szinte észrevehetetlen rózsaszín volt ami teljesen el is tűnt mostanra. Akkor ez most mit jelent?

Figyelt kérdés
Ugye ez nem azt jelenti hogy pozitív csak még nem mutatja ki rendesen??Nagyon félek hogy terhes vagyok kérlek írjatok
2009. jan. 23. 13:11
1 2 3 4 5 6
 21/53 A kérdező kommentje:
Köszönöm!De akkor az előző miért lett rózsaszín?Nagyon félek!És ha ez is olyan lesz?
2009. jan. 25. 21:02
 22/53 anonim ***** válasza:
Te csaj! Teljesen bebeszéled magadnak,hogy terhes vagy!
2009. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
El sem tudod képzelni mennyire félek!!!Remélem igazad lesz és nem vagyok terhes!
2009. jan. 25. 21:31
 24/53 anonim ***** válasza:
De el tudom képzelni! Már írtam neked,hogy én is annyira féltem,hogy terhes vagyok,hogy a tüneteket is produkáltam! Hányingerem volt,és szédültem. Aztán 2 nap késéssel megjött.Nálunk ráadásul nem csak ennyi történt. Ha logikusan gondolkozol menzi előtt egy minimális előváladéktól nem lehetsz terhes! Persze tudom,hogy mondani könnyű. De azért majd írd meg mi lett az eredmény! Drukkolok,hogy csak 1 csík legyen!!!! ;)
2009. jan. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:

Tudom, remélem én is ilyen szerencsésen megúszom:)

Köszönöm hogy szurkolsz és ne haragudj csak nagyon ideges vagyok!Fogalmam sincs mit teszek ha megint halvány rózsaszín lesz a 2. csík vagy ha 2 csík lesz!Megőrülök holnapig!!!

2009. jan. 25. 21:46
 26/53 anonim ***** válasza:
84%

Szia.Teszteltél????

EREDMÉNY??????

2009. jan. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
100%

Várjuk az eredményt,az egy csíkosat!


B.

2009. jan. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Tegnapi 21.42es vagyok. Jut eszembe,azt írod,hogy eltűnt a második csík. nekem azóta az eset óta( kb.1 éve )lett egy pozitív tesztem. Az "eredménye" most 4 hónapos. Megnéztem a tesztet,és még mindig ott van mindkét csík! 1 év elteltével! Szóval még mindig azt mondom,hogy szerintem kizárt! De azért én is várom az eredményt! :)
2009. jan. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:

sziasztok

teszteltem először így jelentek meg a csíkok: - | aztán a pozitív csík féle eltűnt:)

De ha pozitív lenne akkor 2 ilyen: || lett volna nem???

2009. jan. 26. 20:31
 30/53 A kérdező kommentje:
és ne haragudjatok hogy csak most írok de nem volt netem!!!
2009. jan. 26. 20:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!