Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hívő vagyok és lehet hogy...

Hívő vagyok és lehet hogy terhes! Mit csináljak ha jön a 4. baba?

Figyelt kérdés
Elvetetni nem szabad, mert számon kéri az Úr rajtam ha megteszem! Mit csináljak ha terhes vagyok?Segítsen valaki!
2009. jan. 21. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
100%
Isten ad gyereket, de pénzt nem, amiből felneveled! Hm?? A gyed-et azért biztos elfogadod a sok hitetlentől!
2009. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:

Szia. Nem vagyok felszínes ember és nem kerülöm a számomra kellemetlen helyzetet. Szívesen megválaszolom neked, ha esetleg el is kerültem akaratomon kívül. Feltennéd légyszíves mire szeretnél választ kapni?

Persze hogy elfogadom a gyedet, hisz szükséges. Bár ha tehetném az összes pénzt felgyújtanám úgy ahogy van. Mert utálatos, hogy az ember érdekből segít csak a másikon. (ha pénzt adsz megteszem...) És sajnos minden mögött a pénz áll. :(

Kicsit elkanyarodott a téma, nem? :)

2009. febr. 1. 21:24
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!