Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hívő vagyok és lehet hogy...

Hívő vagyok és lehet hogy terhes! Mit csináljak ha jön a 4. baba?

Figyelt kérdés
Elvetetni nem szabad, mert számon kéri az Úr rajtam ha megteszem! Mit csináljak ha terhes vagyok?Segítsen valaki!
2009. jan. 21. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 21/62 A kérdező kommentje:

Félek!

Félek elmondani a környezetemnek hogy megint terhes vagyok!Hogy fogadják?

Félek a szüléstől! És már nem akarom ugyanazt az utat végigjárni,amit már 3-szor megtettem.

És nemrég szültem!!!

2009. jan. 21. 13:46
 22/62 A kérdező kommentje:
Semmi más oka nincs! De ez épp elég! :)
2009. jan. 21. 13:47
 23/62 anonim ***** válasza:
100%

Én már írtam, de szerintem ha terhes lettél és terhes is maradsz, akkor a tested fel van készülve. Ha csak félelem van benned, azt leküzdheted úgy, hogy visszaemlékszel a 3 szülésedre. Túlélted és gondolom van 3 gyönyörű gyereked. Nekem csak 1 van, a második nemrég ment el a 8. héten. Pedig én nagyon szerettem volna... De mindennek megvan a maga oka, és ha a Jóisten neked egy 4. gyereket is adott, annak is oka van. Úgy látszik, jó helyre kerülnek a kicsi angyalkák nálatok. Örülj neki és hidd el, már elég sok tapasztalatod van a szüléssel kapcsolatban, nem lesz semmi gond!

Remélem kicsit segítettünk.. :)

Enci

2009. jan. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/62 A kérdező kommentje:

Köszi a választ Enci! (sajnálom a történeted)

Sokat segítettél,de a félsz bennem van még. Remélem azért megjön a mensesem,ma kellene.De semmi nyoma.

2009. jan. 21. 14:00
 25/62 anonim ***** válasza:
100%
Ha hívő vagy, akkor hinned kell hogy ez a helyes, ami történik. Én ateista vagyok, ennek ellenére ellenzem az abortuszt. ÉS jó az, ha az ember ésszel szexel, házastárssal, vagy más partnerrel, és ezalatt a védekezést értem. A szex örömforrás, az embernél nem pusztán szaporodási funkciója van, hanem igenis, az esetek nagyrészében arra jó, hogy a társak egymásnak örömöt okozzanak. Ha ennek lehet nem kívánt következménye, meg kell előzni. Nem paráználkodás az, ha mindennap összebújsz a pároddal, én inkább azt tartom természetellenesnek, ha csak akkor van szex amikor gyereket akar az ember. Úgyhogy ne panaszkodj, a kérdésedben benne van a válasz is: meg fogod szülni. Vagy ha nem, akkor a saját elveid ellen cselekszel, ami legalább annyira erkölcstelen, mint az abortusz. Felnőtt vagy, vállald tetteid következményét. Amúgy nő vagyok, aki szeretem a testi örömöket, és egyetlen partnerem van. Mielőtt bárminek kineveznétek :-)))
2009. jan. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/62 anonim ***** válasza:

Én is írtam már( akinek nem biztos hogy lehet baba).

Tényleg áldás a gyermek. Nem szabad félj, hhiszen igazuk van nézz magad mellé biztos most is ott szuszog az a csoda valahol melletted. Ha így kellett lennie hát így lett. A szülés biztos "rossz" érzés, sajnos én nem éltem még át. De nézd az eredményét. A környezeted meg ha szeret támogat és biztos fog is, hogy még egy picinek adsz életet.

Az a jó amikor szerető helyre jönnek a babák(és ott nálatok biztos van), sokszor olyan helyre jönnek ahol ez nincs meg, de lehet minden más igen. A szeretet nagyon fontos.


Üdv G

2009. jan. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/62 anonim ***** válasza:
72%

Szia! Először is azt kívánom neked, hogy úgy legyen, ahogy te szeretnéd!


DE én ismerek egy hasonló, hívő családot, ahol ugyanilyen alapon már 6 kiskorú gyerek van (4 fiú után ikerlányaik lettek) és az asszony nemrégiben szülte meg a 7.-et. Én, mint kívülálló, csak azt tudom mondani, hogy nagyon sokan elítélik őket emiatt, hogy csak úgy besikerülgetnek a babák, mert azért azt nem hiszem, hogy valaki ennyit tervezzen szándékosan. Tény, hogy nagyon okosak a gyerekek, a lehetőségekhez mérten szépen nevelik őket, sokat foglalkoznak velük, már amennyire egy ilyen népes családban lehet. DE az is tény, hogy amikor megszülettek az ikrek, az éjszakázástól hullafáradt volt az összes nagyobb a suliban, mert hát ugye nem egy villában laknak a Rózsadombon... És ez még csak egy dolog, amit negatívumként tudok neked elmesélni sajnos.

Szóval a kérdésedben benne a válasz, nem vetetheted el, tehát meg kell tartani. A történetet csak azért írtam le, hogy a továbbiakban sokkal megfontoltabbak legyetek!


Egy 17 hós kislány hívő anyukája, akik nagyon megfontolják a 2. baba érkezésének időpontját.

2009. jan. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/62 anonim ***** válasza:
100%
én már nagyon rég óta próbálkozom ma kéne megjönnie remélemn em fog és összejött végre a baba ha téged megajándékozott 3 gyerekkel és jön a negyedik szerintem tarcsd meg bár ezt neked nektek kel leldönteni mit akartok! de szerintem ha három van a negyedik is elfér!!
2009. jan. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/62 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Én ennyi idő próbálkozás és ennyi utánajárás (hogyan is működik a női ciklus) után nem igazán értem az olyanokat akiknek csak úgy besikerül?? Főleg 3 gyerek után tudni kell hogyan is működik ez!!! annyi lehetőség van óvszer nélkül is a védekezésre!! Egyébként én nem vagyok igazán hívő, de azt tudom, hogy aki igazán be akarja tartani a vallását annál a védekezést is tiltja az (óvszer, fogamzásgátló) csak természetes módon lehet védekezni de arra is van elég lehetőség márha tudja valaki hogy hogyan kell???
2009. jan. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/62 anonim ***** válasza:
68%
Ja és egyet nem szabad elfelejteni, bármilyen hívő is vagy. Annyi gyereket szűlj amennyit fel is tudsz nevelni, mert szegénységbe kényszeríteni és úgy nevelni gyereket csak azért mert elragadt a szenvedély és nem tanultad meg hogyan kell természetes úton védekezni nem szabad, legyen bármennyi is a szeretet!
2009. jan. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!