Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hívő vagyok és lehet hogy...

Hívő vagyok és lehet hogy terhes! Mit csináljak ha jön a 4. baba?

Figyelt kérdés
Elvetetni nem szabad, mert számon kéri az Úr rajtam ha megteszem! Mit csináljak ha terhes vagyok?Segítsen valaki!
2009. jan. 21. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
69%
Szia! Igen így is gondolom. Ha kifejezetten az én véleményemet kérdezed, akkor az az, hogy a környezetedtől nem kell félned és itt a családodra gondolok. Ők szeretnek és támogatnak, gondolom ők is hívők és rossz gondolat ezirányban meg sem fog fordulni a fejükben, ezt tapasztalatból tudom. A tágabb környezeteddel meg igazándiból nem kell foglalkozz, azért ami itt is áll a válaszokra és amire rá akartalak vezetni, hogy mindenki a tanácsánál a saját életéből érzéseiből nem tud kibujni, vagy nagyon kevés ember képes felülemelkedni a saját érzésein, világnézetén és obijektíve, más ember helyébe képzelve magát a sajátjától elvonatkoztatva tanácsot adni. Ha például valakinek nem jön össze a baba, vagy elvetélt, biztosan durvább választ fog neked adni, egyszerűen mert ember és nem tudja a helyedbe képzelni magát. És te sem igazán érted, hogy akár egy ilyen számodra rosszindulatunak tűnő válasz mögött nem szeretethiány hanem fájdalom és elkeseredettség húzódik meg! Ezért ha kérdezel a válaszoknál ezt mindenképpen figyelmebe kell venned és nem szabad megsértődni. Ezért nem mindegy hogy kire hallgatsz! Igazán a saját véleményed a fontos, nem a másé!
2009. jan. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
55%
Ez főleg igaz az erkölcsi és vallásbeli kérdésekre. Mert ezeket csak te érzed, ezzel neked kell elszámolni és együttélni. Ha ilyen kérdésben másra hallgatsz és nem a saját meggyőződésedre azt egy életre megbánhatod. Ha megkérdezik, hogy miért lettél megint terhes, hát válaszold a környezetednek, hogy jönni akart és te szereted a gyerekedet és minden erőddel azon leszel hogy szeresd és felneveld! És kérdezz rá hogy miért ő mit gondol egy anya cselekdehet-e másképp? Hidd el nem fog tudni mit mondani rá!! És ne félj!
2009. jan. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
55%
Egyetértek az utolsó hozzászolóval.
2009. jan. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes!Aki józan válszt ír, hazugság, és mézes mázos mondatok nélkül, azt a kedves hívő kérdezőnk egyszerűen LEPONTOZZA!!!!

Hol itt a szeretet?Hogy másokat feltétel nélkül elfogadunk????Hm?

Sztem amúgy ez a kérdés kamu!

Mivel ha igazi templomba járó, isten hívő lenne a kérdező, nem a neten kérdezősködne a felől, hogy megszülje e a 4 gyerekét!!!

Sok hívő még tv-t se néz, vagy színes ruhát s e hord, nem hogy majd netezik, és érdeklődik, hogy mi mit szólunk hozzá, ha ő akarja, nem akarja a 4 gyerekét!!!

2009. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

Az utolsó hozzászólónak üzenném:

A hit belül a szívben van és a vallás az nem emberek előtt mutatkozik. Itt nem számít se ruha,se tárgy,se semmiféle földi dolog: mindent beleértve!

A hit az amit az ember nem lát. Viszont az ember szívébe (a tiedébe is) csak Isten lát, nem te!

Érdemes tiszta életet élni mert az Úr mindent lát.A te életedet is.Röviden ennyi.

2009. jan. 23. 13:15
 46/62 A kérdező kommentje:
És én csak neki akarok megfelelni, nem neked!!!Mert az Úr a mindenem! :)
2009. jan. 23. 13:18
 47/62 anonim ***** válasza:
Én is hívő vagyok és nem értem a kérdésedet.Az anyaméh gyümölcse jutalom.Én azt hiszem, ha a 10. lenne annak is örülnöd kellene,mert az ÚR adta és terve van vele meg persze veled is!A GYERMEK AZ NAGY KINCS!EZ AZ ÚR AJÁNDÉKA NE FELEJTSD!(Ajándékot pedig nem szoktak visszautasítani pláne nem ilyet!)Az Úr áldjon +!
2009. jan. 28. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
Olvastam,hogy félsz.Hitetlenek vesznek körül,hogy ilyen félelmeid vannak?Szerintem akik szeretnek veled együtt kellene,h. örüljenek.Ez nem az Ő döntésük!Ha pedig Isten ezt szánta,semmiképp nem hőbölöghetsz/nek!Olvasd az igét keresd jobban Isten akaratát!LEgyen hited a jövőre nézve!
2009. jan. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarod elvetetni, akkor mi mást tudsz még csinálni vele?

Amúgy nem lehet, hogy nem is az Úr ajándéka, hanem biológiai oka van a teherbe esésnek?

2009. jan. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszadónak írnám, hogy kizárt dolog hogy a biológia műve lenne. Annyi dolog történt már az életben, mindig minden pontosan ki volt számolva, hogy igazából rájöttem nincsenek is véletlenek. :)
2009. jan. 28. 11:27
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!