Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hívő vagyok és lehet hogy...

Hívő vagyok és lehet hogy terhes! Mit csináljak ha jön a 4. baba?

Figyelt kérdés
Elvetetni nem szabad, mert számon kéri az Úr rajtam ha megteszem! Mit csináljak ha terhes vagyok?Segítsen valaki!
2009. jan. 21. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
86%
Irigyellek titeket, hívőket, mert nagy családban éltek. Ha tehetném, egy egész focicsapatot megszülnék, és nem érdekelne, mennyire fáj. De már 27 vagyok, túl egy vetélésen, és örülök, ha a három gyermeket (ennyire vágyom)mind meg tudom szülni a életem során. Ne dobd el azt a babát. Örülj neki, mert ha nem akarod, de meg kell szülnöd, nem fogod őt szeretni, és ezt csak ő fogja megsínyleni később.
2009. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is örülj neki, akik meg bántanak, ne érdekeljenek. Mi hasonló okokból 5-en vagyunk testvérek, és soha senki nem bánta meg a kistesókat :-)
2009. jan. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/62 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha az Úr hozzátok küldte ezt az új életet, akkor ennek így kell lennie, akár terveztétek, akár nem.

Persze lehet olyan helyzet is, amikor el kéne vetetni pl. ha halálos beteg lennél pl. és nem kaphatnál kezelést, mert terhes vagy és mire megszülnéd a babát már késő lenne (minden rossz közül a kisebbet kell választani, mert a hívő embereknek is választaniuk kell), de szerencsére nem így van!

Remélem minél hamarabb döntesz, mert így csak felőrlöd magad! ;-)))

2009. jan. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/62 anonim ***** válasza:
79%
A kérdés kiíróját egyáltalán nem értem, hiszen botor módon egy olyan fórumban teszi fel a kérdését, ahol olyan nők beszélgetnek, adnak tanácsokat egymásnak, és támogatják egymást lelkileg akik mindent meg tennének és mindent meg is tesznek hogy gyerekük legyen, sokaknak nem a 4. hanem hogy legalább egy legyen, sokan elveszítették a babájukat, lehet nem is először tele vannak fájdalommal, elkeseredettséggel. Aztán jön a kérdés kiírója és azon kezd el morfondírozni, hogy talán el kellene vetetnie a gyerekét? Ez olyan mintha éhezőktől kérdeznéd meg, hogy az ajándékba kapott negyedik tortát kidobjad-e mert nem akarsz elhízni!!!!! és aztán azon csodálkozik, hogy durva hozzászólásokat kap. Nem is beszélve arról, ha tényleg hívő és nem a kirakatba játsza meg ahogy manapság elég divatos, akkor nem igazi a kérdése, hiszen csak egyet tehet, nincs választása és a környzetének a hívőkhöz méltón támogatni kell, ezzel ellentétes érzések és cselekvések valódi hívők között szóba sem jöhet.
2009. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 A kérdező kommentje:

A 17:22-es válaszadónak köszönöm, kedves és szimpatikus választ kaptam tőled és megfogadom tanácsod ha így alakul. :)

Látom mennyi féle ember létezik és sajnos a nagyobb része valóban belerúg a másikba. Pedig ez csak egy kérdés.

Egyébként a TEHERBEESÉS témakörben vagyunk!!!

Gyerekszámtól függetlenül. Ki veszi ezt a kérdést sértésnek???

2009. jan. 21. 20:49
 36/62 anonim ***** válasza:
75%
Szia! Nem sértésnek szántam. Valóban a teherbeesés témakörben vagyunk, de itt olyanok beszélgetnek akinek ez nem igazán sikerül tehát teherbe szeretnének esni! Másrészt azért írtam, hogy azon gondolkodj el, hogy nem jó emberektől kérdezed a dolgot!!! A válasznál sajnos az emberek a saját életüktől nem tudnak függetleníteni, így a te esetedben a válaszuk sem mérvadó. Te nem érzed át milyen az ha vágysz egy gyerekre és nem jön úgy, hogy közben egy sincs!! és viszont az ilyen nők sem tudják átérezni a te helyzetedet!!! A problémád a szemükben egy régóta vágyott dolog!!! Ezt gondold át!!
2009. jan. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Hát igazán ide NEM KIMONDOTTAN OLYANOK ÍRNAK akiknek nehezen sikerül a baba. Tévesen látod. :)

Viszont azt tudom ha nem lennének ilyen válaszadók mint te mondjuk, akkor szeretet lenne a világban....Igazából ez CSAK egy kérdés volt!!!! Mi lenne ha pénzről volna szó? Hát ezért ölik egymást az emberek és ezért van a sok háború is...Már a válaszodból látszik, ebbe nincsen szeretet.

Minek írsz egyáltalán ha kedvesen nem tudsz?

Hmmmm.

2009. jan. 22. 10:14
 38/62 anonim ***** válasza:
100%
Szia! A szeretet egy dolog, aminek a logikus gondolkodást nem szabadna agyonnyomnia! Nem hiszed el van bennem szeretet, csak éppen amikor kérdezek hogy hasonlattal érjek orvosi dolgot nem itt teszem fel vagy ha igen akkor logikusan a választ is csak bizonyos mértékben fogadom el, mivel itt nem orvosok vannak. Itt sem kimondottan hívők vannak ezért az értékrendjük is más mint a tied, és a válaszuk nem biztos, hogy a te értékrendednek és világnézetednek meg fog felelni. És ez nem rosszindulat csak józan ész. Ha hívőként adekvált véleményre volnék kiváncsi én a közösségemet kérdezném, mivel velük az értékrendem azonos és az ő véleményük számít. Ha valakinek más a véleménye és a világnézete azért nem szabad ezt támadásnak venni. A vallás lényege az elfogadás! Talán ez a kérdésed is a válasz! Gondolkozz és rájösz, hogy nem igazán más véleménye számít hanem a saját érzéseid és lelkiismereted, mivel ezzekkel neked kell együtt élni.
2009. jan. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ezt csak azért írtam neked, mert nagyon sok durva és lelkileg sértő hozzászólást kaptál, aminek hátterében éppen ezek a fent vázolt dolgok állhatnak. Olvasd el még egyszer amit írtam, és úgy nézd át előről a hozzászólásokat!
2009. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 A kérdező kommentje:

De igen. A szeretetnek mindent agyon kell nyomni. Még a logikus gondolkodást is.

Ez a kérdés sztem nem orvosi viszont lehet bíztatást és véleményt vártam tényleg.

Gyakorikérdések.hu---amit máshol nem mertél,.... itt,megkérdezheted.

Na ezért itt keresem a választ, mert az ismerőseim közt nem merem. De az utolsó előtti leveled utolsó mondata tetszett. :)

2009. jan. 22. 12:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!