Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hívő vagyok és lehet hogy...

Hívő vagyok és lehet hogy terhes! Mit csináljak ha jön a 4. baba?

Figyelt kérdés
Elvetetni nem szabad, mert számon kéri az Úr rajtam ha megteszem! Mit csináljak ha terhes vagyok?Segítsen valaki!
2009. jan. 21. 12:00
1 2 3 4 5 6 7
 11/62 anonim ***** válasza:
39%
Ha a védekezés nélküli kefélést nem kéri számon rajtad a jóisten,akkór azt sem fogja ha nem szülöd meg.Érdekesek vagytok ti hívő emberek,és lám ugyanolyan gyarlók mint mi akik nem hiszünk.De miért nem az úr segítségét kéred?
2009. jan. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/62 anonim ***** válasza:
70%
Remélem ez most nem kesergés akar lenni, hogy jön a 4. baba! Nagyon sokan vagyunk, akik 1 gyerekért odaadnának mindent...
2009. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/62 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak írnám: Csúnya dolog a támadás! Én segítséget kértem, nem belémrúgást!--------Ez a különbség hívő és hitetlen között,de nem ecsetelném!-------------Ha valakinek tuti a házasélete az már utánna nagyon nehezen védekezik. Puszi :o)
2009. jan. 21. 12:45
 14/62 anonim ***** válasza:
71%

Kedves utólsó! Bájos ember vagy... a házastárssal hálást nem nevezném "kefélésnek", nem bünteti az Isten. Viszont az abortuszt igen! Elég beszűkült a világnézeted...

Miért?

2009. jan. 21. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/62 A kérdező kommentje:
Az utolsó előtti válaszadóhoz szóltam. Bocsi.
2009. jan. 21. 12:46
 16/62 anonim ***** válasza:
71%

Szia!


Először is tényleg nem értem, hogy az emberek akik picurkát szeretnének, hogyan beszélhetnek így(kinek nem inge ne vegye magára).

Igazuk van hogy szüld meg. A házasságon belüli együttlét pedig nem paráználkodás(bár vallása válogatja). Ahol szeretet van ott elfér még egy baba. Vedd ajándéknak, amiért nagyon sokan csak kapálózunk.


Szerintem pedig nincs különbség hívő és nem hívő között itt is ott is van ilyen és olyan is. Én is hittem, majd mikor kaptam egy adag csapást az élettől megváltoztam(de soha az életben még csak rosszat se szóltam másokra). Majd mikor babát szerettem volna és kértem a jóistent hogy egészséges legyen akkor egy év kudarc után kaptam egy gyönyörű betegséget ami lassan de biztosan meddővé fog tenni. Közben a párom is ódzkodik hogy segítsen egy lombik programban ami még most segíthet, de lejár az időm( már nem a huszas éveinkben vagyunk). Ennyit a hitről.


Kitartás és jó egészséget.


Puszi

2009. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/62 anonim ***** válasza:
71%
Az utolsónak: csak magadban higgy és kitartást kívánok neked!
2009. jan. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/62 anonim ***** válasza:
100%

Kedves utolsó előtti! Engem is nagyon megérintett, amit írtál, kívánom Neked, hogy sikerüljön a baba. A párod miért nem áll melletted??? Számomra ez érthetetlen.. Ne haragudj, ha most rosszat mondok, de ha ez az egy esélyed van, akkor elvárható lenne tőle, még akkor is, ha ő sosem fogja megérteni, hogy mennyire erős tud lenni egy gyerek utáni vágy.

Még egyszer a legjobbakat Neked és kitartás!

Enci

2009. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/62 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm aranyosak vagytok. Kitartás van még egy kevés csak a fájdalom több. Minden hónapban a kudarc érzése. Az ember körül a boldog kismamák stb. Azt hiszem ezt nem kell részleteznem mindenki tudja milyen akinek várni kell a csodára.

A páromat sajnos én sem értem. Most hirtelen nem készült fel az apaságra.Sajnos a családja sokat nyom a latba(szülei stb.) Tőlem szeretne de később. A baj az hogy lehet nekem nincs később.:(


Mindenkinek gratula akinek babója van akinek még nincs annak drukkolok én is.


Puszi G.

2009. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/62 anonim ***** válasza:
100%
Mi az oka, hogy nem akarod a babát? Mert szerintem ennek örülni kellene. Rossz az anyagi helyzetetek? Egészség?Vagy más miatt? Az ok nagyon nem mindegy, mielőtt bármit is írunk.
2009. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!