Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetélés után meddig...

Spontán vetélés után meddig lehet még pozitív a teszt?

Figyelt kérdés
2009. jan. 20. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem szinte a vérzés 3.napján már kiűrült, a mellfájdalom még 1-2 napig megvolt. Sajnálom hogy átestél rajta, tudom mit érezhetsz. Én 5 hetes voltam.
2009. jan. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Akár 1-2 hétig, annyi idő kell hogy kiürüljön a szervezetből a HCG. Persze ez attól is függ hogy mikor történt a vetélés!Mert ha szinte az elején, akkor csak pár nap.
2009. jan. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sajnos friss az élmény. 6. hétben voltam. Csak mert riogatnak ismerőseim, hogy azért csak csináljak majd egy tesztet egy hét után, mert az már nem lehet pozitív, ha tényleg rendesen elment. Mert volt olyan akinek még poz. volt és kiderült, hogy maradt még valami a méhében. Engem uh-on megnézett a dokim, azt mondta, hogy üres a méh. Még én is érzek tüneteket, mellfeszülés, hányinger. ( 5 napja történt)
2009. jan. 20. 22:17
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem egy hét után még pozitív volt a teszt, de már sokkal halványabb volt a csík, gondolom ahogy ürült a HCG a szervezetemből. Nem maradt bent semmi szerencsére. Ugyanígy a 6. héten történt a spontán vetélés, kórházba nem küldött a dokim. Csak szigorú ágynyugalmat írt elő és figyelnem kellett hogy csökken-e a vérzés. Abban egyébként igaza van az ismerősödnek, hogy nem árt az óvatosság. Inkább csinálj még egy-két tesztet, mint hogy valami baj legyen és ne vedd észre. Minden jót kívánok!
2009. jan. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

szia!

Nekem 35 ap után + volt a teszt és mégegyszer megkapartak, mert " valamit bennem felejtettek "

most ismét terhes vagyok de nagyon görcsölök és zt mondta doki valószínű méhen kivüli :-(

2009. ápr. 4. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!