Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy vetélés után a teszt kimutatja a hcg-t?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 22. 10:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia!


Korai vetélés esetén , vagy mikor? Koraterheségben , főleg ha spontán vetélés volt , akkor még napokig , hetekig benne marad a szervezetben a hcg, csak alacsonyodik folymatosan a szintje.

Ha meg arra írányul a kérdés, hogyha vetélés után teherbe esel , és akkor is van -e hcg , arra meg a logikus válasz: igen , hiszen ez a terhességi hormon:)

2009. ápr. 22. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a vetélés több, mint 30 napja volt, akkor vagy valamit nem jól csináltak a műtétkor, vagy újabb baba van... (mármint ha pozitív a teszt)
2009. ápr. 22. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem mert nekem évek óta rendszerint reggel és nagy görcsökkel jött meg ebben a hónapban pedig most délután jött meg de alig van görcs és vérzés igaz tegnap együtt voltunk az esetleg befolyásoló tényező???? és ha esetleg veszek egy tesztet az kimutatná??? és nem is menzi szerű görcs hanem inkább szúrkálós ami már több napja van és eléggé kellemetlen is
2009. ápr. 22. 13:25
 4/5 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Tesztelj! Ha eltérő a mensi, akkor lehet, hogy baba van! Reggeli elsőből próbáld meg, és ha pozitív, akkor menj hamar dokihoz, és mondd el neki a vérzést, mert a biztonság kedvéért felír neked progeszteronpótlást!
2009. ápr. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
biztos h nem baba mert a mensi olyan mint szokott sajna de köszönöm a biztatást
2009. ápr. 22. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!