Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az álterhesség azoknál a...

Az álterhesség azoknál a nőknél is jelentkezhet akik még nem szeretnének kisbabát és félnek attól, hogy mégis teherbe estek?

Figyelt kérdés
A párommal körülbelül 3 hete voltunk együtt és 14 napja késik a havim és sorra jönnek elő a terhességi tünetek nálam. védekeztünk persze, nem voltam felelőtlen. (de lehet, hogy mégis akadt valami hiba) kicsit feszül a mellem és puffadt a hasam alja, hányingerem van, gyakran járok pisilni azóta mióta késik a havim. viszont ez a kívánok/nemkívánok bizonyos ételeket tünet még nem jelentkezett. Amikor elkezdek agyalni azon, hogy vajon terhes vagyok -e egyre erősebben érzem ezeket. már teszteltem 2x mindkét tesztem negatív lett. (bár nem reggeli vizeletből de többen is azt mondták, hogy az a teszt amit 12 nap késéssel csináltam már ki kellett volna, hogy mutassa.) barna folyásom van kis mennyiségben, néha ilyen érdekes rózsaszínes a színe és riktán hajszálvékony véresebb csíkokat is látok benne. ma nagyon görcsölt a hasam, és rázott a hideg, nagyon rosszul voltam de máskor pedig kiver a víz. olyan furcsa :( és van amikor eléggé étvágytalan vagyok mert folyton ezen rágódom. dokihoz jövő7 keddre kaptam időpontot addig viszont teljesen belebolondulok a bizonytalanságba. :(
2009. jan. 20. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nyugi! Nagyon félsz, és azért produkálsz mindenféle tünetet....
2009. jan. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Remélhetőleg nem vagy terhes, hiszen nem örülnél neki. Lehet nőgyógyászati betegség, egyéb probléma is, ami miatt nem jön meg. Az, hogy görcsölsz, és pici folyásod is van, az szerintem azt jelzi, ha össze is jött a pici, lehet, hogy el fog menni. De persze ezt nőgyógyász tudja. Lehet betegség is. Főként, ha a teszted negatív.
2009. jan. 20. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ha őszinte szeretnék lenni akkor az egyik szemem sír a másik pedig nevet. mert nem mondom, hogy nem örülnék egy pici babának de még fiatalnak érzem magam hozzá. (18.) Édesanyám pszichológia szakon végzett és szerinte a fejemben van a probléma mert minél többet olvasok a terhességről és minél több új információt jegyzek meg és raktározza el a tudatalattim annál több tünetet fogok tapasztalni magamon és annál erősebben fogom érezni őket. De ez az Ő véleménye, ettől függetlenül szerintem még van esély arra is, hogy megfogant. ma az erős hasgörcs ill. hasszurka vmint. hidegrázás ijesztett meg rendesen. nagyon rosszul éreztem magam és nem tudtam mitől lehet. remélem tényleg csak beképzelem magamnak ...
2009. jan. 20. 20:31
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia

Lehet hogy nem olvasod ezt már el,de nem lettél terhes végül ??

2010. aug. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!