Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beagyazodas jele a "hasszurka"...

Beagyazodas jele a "hasszurka", de ez mennyi idővel a nemvart elott jelentkezhet?

Figyelt kérdés
Mennyi ideig tart? Gondolva itt arra, hogy csak egy-egy szúrás, vagy huzamosabb ideig is tarthat?
2011. jún. 27. 21:14
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Ezen az oldalon makacsul tartja magát az a nézet, hogy a beágyazódást érezni lehet sőt érezni kell. Valójában ez egy teljesen csendben zajló folyamat, nem kell semmiféle görcsnek, fájdalomnak, szurkálásnak kísérni. Az sem törvényszerű, hogy valamilyen vérzés kísérje.
2011. jún. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Én egy hét múlva nem várom.Nekem pont ma volt hasszurkám, jobb oldalon. Csak ültem és hirtelen apró szurkák voltak, kicsit fájt, nem volt vészes, de le kellett feküdnöm. Aztán amikor felálltam kicsit szédültem is. Később is éreztem de az enyhébb, rövidebb volt. Szerinte a nemvárt előtt egy hétel, vagy 8-9 nappal már jelentkezhet, mert körülbelül ekkora tehető a beágyazódás.

2011. jún. 27. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem törvényszerű a hasszurka nekem pé után volt pecsétem, előző babánál semmi ne mvolt
2011. jún. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. jún. 28. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló!Nekem 2 terhességem volt,és én mind a kétszer éreztem a beágyazódási "szurkákást".Máskor soha...úgyhogy ,szerintem,ez a szervezettől is függ!
2011. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 5.-ére nem várom és a hasszurkát ( és más tüneteket is) a ciklusom 20. napjától érzek, ma a 22. napon vagyok és még mindig van hasi fájdalom és a derekam is fájdogál. Remélem, hogy ezek a beágyazódás jelei. Ja és én szinte egész nap éreztem-érzem.
2011. jún. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!