Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet észrevenni ha...

Hogyan lehet észrevenni ha beágyszodik a babunk? Lehet egyátalán? és mennyi idö után jelentkezhet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 2. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek beágyazódási vérzése van, van, akinek semmi tünete nincs. Nálam volt beágyazódási vérzés, előtte már iszonyatos mellfeszülésem volt, ebből tudtam jön a babó. Sajnos azóta spontán elment. :(
2009. szept. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszod! És nagyon sajnálom hogy elment a babotok.Sok sikert a továbbiakban!
2009. szept. 2. 19:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinél más. Van aki nem is érzi.


Nekem nagyon szúrt a petefészkemnél kb beágyazódáskor 2 napig. Sajna méhen kívüli volt.

2009. szept. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

jézusom...pozitiv élmény mért nincs?:( nagyon sajnálom az esetetket...nagyon lehangolo.nekem is volt egy terhességem aminek félidöben véget kellett vetni sajos! szoval tudom mit éreztek.De kitartás!

Csak mikor én terhes voltam nem figyeltem egyátalán hogy milyen jelei vannak,ezért vagyok kiváncsi! köszönöm a válaszokat!

2009. szept. 2. 19:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Onnan lehet észrevenni hogy nem jön meg a menzi. A beágyazódás a menzi esedékessége napja körül fejeződik be. A nők többsége nem érzi meg. Aki igen, annak szurkálgathat a hasa, vagy megjönérzés, de ez csalóka mert menzi előtt is normális a hasszurka, megjönérzés, mellfájdalom, puffadás, derékfájás, nagy étvágy és még sorolhatnám. De lehetnek PMS tünetek is. Van aki 1-2 csepp vért tapasztal. Ez is utalhat beágyazódásra, de még az sem biztos. Így sokan csalódnak mert azt hiszik hogy már tuti baba... A biztos az, ha nem jön meg és még egy pozitív teszted is lesz.

Minden jót és babát kívánok!

2009. szept. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nekem görcsölgetett a hasam és fájt a derekam 2 napig!Neked is sok sikert! 8 hetes kismama
2009. szept. 3. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
az utolso ironak is köszönöm a választ! És lécci ne haragudj de véletlen azt nyomtam az értékelésnél hogy félig hasznos,pedig hasznost akartam!Bocsánat.Nem lehet ezt javitani utolag?
2009. szept. 3. 17:06
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem..de semmi gond :)Nem a pontozás végett írtam :)
2009. szept. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Oké rendben! és még egyszer köszike!
2009. szept. 3. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!