Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességnél a "megjön érzés"...

Terhességnél a "megjön érzés" lehet folyamatos is, vagy csak néha jelentkezhet pár percre?

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 15:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnél nekem folyamatos volt,és nem jött meg.Mivel nem tervezett baba volt,én már mindent kitaláltam,hogy mi bajom lehet,aztán jól meglepődtem.
2011. máj. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nekem is szinte folyamatosan volt,volt,hogy elmúlt de ha jelentkezett akkor nem pár percre hanem hosszabb időre.Nemvárt előtt párnappal éreztem először és kb 8hetes lehettem amikor abbamaradt!
2011. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Gondolom olyan már nem lehet terhességnél, hogy "erős megjön érzés" + egy kis pecsételés közben...

Ez már mensi lesz, ugye?

2011. máj. 12. 16:27
 4/8 Zsanett 24 ***** válasza:
Szerintem igen!De én a biztonság kedvéért csinálnék egy tesztet!
2011. máj. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én már nem csinálok tesztet ha megjön. Ha volt baba, akkor nem akart maradni és ennyi...így fogom fel, mert már csalódtam eleget a halvány pozi tesztekkel. Inkább nem is akarok tudni róla. Ha meg mégse jönne, akkor késés után pár nappal persze hogy tesztelnék. De ez már biztos mensi lesz...sajnos már megint! :(
2011. máj. 12. 16:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Kifolyt belőlem piros vér ébredésnél görcs nélkül, de nem mensi volt még ez, mert megállt és inkább csak pecsételőszerűvé vált ami csak wc papíron látszik, görcs továbbra sincs. Ez most mi??? Meg fog jönni? Mára nem vártam, mindig pontosan megjött eddig.
2011. máj. 13. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg fog jönni! Majd azért írd meg,hogy mi lett!
2011. máj. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szerintem megjött, csak nagyon gyenge most. Meg nem is érzem egyáltalán, hogy megvan. Úgy látszik ez egy ilyen vérzés.
2011. máj. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!