Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddő vagyok. Vagy mégsem?

Meddő vagyok. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

21 éves koromban megállapított a nőgyógyászom, hogy meddő vagyok. 19 éves koromban drasztikus fogyókúrába kezdtem (sokat kellett leadnom), ami sikeres volt, de utána a menstruációm egyáltalán nem jelentkezett... Ezért kerestem fel.

Nehéz volt feldolgozni a "hírt", de sikerült.

2 hónapja néha émelygek, de ezt betudtam annak, hogy mostanában sok munkahelyi stressz ért, össze-vissza ettem, alig aludtam... De csak nem szűnt meg. Ma reggel vásároltam egy terhességi tesztet, ami azt mutatta, hogy terhes vagyok...

Szerintetek vegyek még egy tesztet, csináljam meg vagy egyből keressem fel a nőgyógyászomat?


Van ilyen, hogy valakit meddőnek nyilvánítanak, aztán mégsem az?


Nagyon össze vagyok zavarodva!


N25


2010. dec. 1. 14:34
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Bocsi, nem tudtam írni, most is csak pillre jöttem, költözés kellős közepén vagyok. Totál leköt.


Voltam orvosnál, lesz baba. :)))

2010. dec. 3. 12:49
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok!
2010. dec. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
szuper :))))))))))
2010. dec. 3. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :))


Bár mondta az orvos, hogy több vizsgálatra számítsak, mintha nem lettek volna "bizonyos előzmények", dehát ez a legkevesebb. :)


Csodás "kis" ajándék, pont most akartuk elindítani az örökbefogadási programunkat, de ez mindennél csodálatosabb... :))

2010. dec. 4. 14:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!