Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez az oka, hogy...

Szerintetek ez az oka, hogy végül mégsem lett baba?

Figyelt kérdés
Hétfőn halvány pozit teszteltem.Kedd reggel összebújtunk apával és kedd este elkezdett megjönni.Szerda estére viszont normálisan megjött.A teszt azóta negatív.Nem szabadott volna együtt lennünk????Azóta vádlom magam és szomorkodom:(
2011. szept. 22. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy egészséges terhességnek nem árt a nemi élet.

Ha baj volt nem attól volt hogy összebújtatok hanem bekövetkezett volna anélkül is.

2011. szept. 22. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az nem volt igazi pozitív, még most is pozitívnak kellene lennie, a vetélés után még hetekig kimutatható a hcg a szervezetben. Úgyhogy szerintem nem volt ott baba. Majd a következő hónapban, csak fel a fejjel :)
2011. szept. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Aranyosak vagytok!Már van egy kisfiam,terhesség alatt nem volt gond az összebújással.De most február óta nem jön a kistesó és most felcsillant a remény,hogy mégis.Mellbimbóim is érzékenyek lettek,előtte sosem.Bár sztem vmi elindult,de mégsem tapadt meg:(Azért is rossz,mert már csak 1hónapunk van,ha nem jön össze,akkor félév szünet,mert vissza kell mennem dolgozni és csak utána jöhet a tesó.Biztos ez a tudat is fusztrál:((((
2011. szept. 22. 12:50
 4/6 anonim ***** válasza:

Igaza van az előttem szólónak, ha lett volna baba, akkor még kimutatható lenne a hormon. És ne vádold magad, az egészséges baba veled marad, még ha nemi életet is élsz.

De szerintem nem volt baba!

2011. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Viszont akkor a mellbizsergést nem értem,h mi okozta.
2011. szept. 26. 08:26
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne hogy nem az összebújás miatt történt. Ne vádold magadat, tényleg ne.
2011. szept. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!