Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha leesik a hőm (36,8ról...

Ha leesik a hőm (36,8ról 36,4re) mindeképp azt jelenti, hogy meg fog jönni? Volt úgy valakinek, h mégsem jött meg és baba volt?

Figyelt kérdés
Mára nem várom,tesztelni a hőleesés miatt nem teszteltem.Ha holnapig nem jön meg,akkor tesztelek.
2011. aug. 17. 08:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sajnos elég sok leesés. Egy max. két tized még beleférne, de szerintem ennyi esésnél meg fog jönni!:(
2011. aug. 17. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,sajna én is így gondolom.Csak hátha...az ember ilyenkor a legutolsó szalmaszálba is belekapaszkodik.Most lehet,h butaságot kérdezek,de mostanra felment 37,1re és így volt előtte is.Nem lenne ez a hő is alacsonyabb?
2011. aug. 17. 08:40
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem jelent semmit sajnos. Én igaz, csak egyszer mértem hőt még régebben,hogy lássam van-e pé-m! Volt,hogy felkelés után 2 órával is megmértem és már akkor 37 fölött. Akkor még sem voltam babás. Tényleg nem hülyeség,hogy csak a reggeli hő a mérvadó!

Régóta próbálkoztok?

2011. aug. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szija!


Nekem előző terhességemnél 5 tizedet esett. Elkeseredtem, be is görcsöltem, vártam, hogy megjön. Nem jött, másnap visszament a hőm, pozitívat teszteltem. Az a baba sajna nem maradt velünk. A kisfiamnál leesett felment leesett felment, ezt csinálta. Pozi teszt után 36,9-ről leesett 36,4re. 31. hétben járunk ;) szóval ne add még fel szerintem! :)


30 hetes km

2011. aug. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia nekem a menzi előtt egy nappal esett le nagyon a hőm.másnap + teszteltem!!:)
2011. aug. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a biztatást!Most február óta próbálkozunk.Májusban elment egy bébi.Már van egy 1éves kisfiam.Csak most a szülés-szoptatás után felborultak a hormonjaim.Bízom benne,ha nem is most ,de hamarosan bekopog a gólya.Gratula a babához!Akinek még nincs,annak mi előbb kívánom!
2011. aug. 17. 09:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajna megjött most délután.Még csak alig,de igen:(No majd szorítsatok köv hónapban!
2011. aug. 18. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!