Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddő vagyok. Vagy mégsem?

Meddő vagyok. Vagy mégsem?

Figyelt kérdés

21 éves koromban megállapított a nőgyógyászom, hogy meddő vagyok. 19 éves koromban drasztikus fogyókúrába kezdtem (sokat kellett leadnom), ami sikeres volt, de utána a menstruációm egyáltalán nem jelentkezett... Ezért kerestem fel.

Nehéz volt feldolgozni a "hírt", de sikerült.

2 hónapja néha émelygek, de ezt betudtam annak, hogy mostanában sok munkahelyi stressz ért, össze-vissza ettem, alig aludtam... De csak nem szűnt meg. Ma reggel vásároltam egy terhességi tesztet, ami azt mutatta, hogy terhes vagyok...

Szerintetek vegyek még egy tesztet, csináljam meg vagy egyből keressem fel a nőgyógyászomat?


Van ilyen, hogy valakit meddőnek nyilvánítanak, aztán mégsem az?


Nagyon össze vagyok zavarodva!


N25


2010. dec. 1. 14:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nekem is azt írták a papíromra, hogy steril vagyok, mégis itt a baba a pocakomban:) Én csinálnék még egy tesztet! És eredménytől függetlenül elmennék a dokihoz.
2010. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem is ezt mondták hogy soha nem lehet babám. Aztán első próbálkozásra összejött a kisfiam. szoritok :) 24 vagyok
2010. dec. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 eszo ***** válasza:

szerintem simán létezhet ilyen.

én is csinálnék a helyedben egy másik fajta tesztet!!!


és utána irány a doki!

drukkolok!

2010. dec. 1. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Holnap még csinálok 1 tesztet. :)

2010. dec. 1. 14:47
 5/14 anonim ***** válasza:

Hidd el, hogy gyakori az ilyen. Simán lehetsz terhes, nem Te lennél az első, akivel ilyen történik.

Drukkolok, és majd légyszi írd meg, hogy mi a helyzet?

2010. dec. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek azt mondták, hogy nagyon nehezen lesz babája. Ráadásul nem is akartak még gyereket, és becsúszott...már 1 éves. Ha pozitív a teszted, az bizony terhesség, szívből gratulálok!
2010. dec. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen :)

Nagyon gratulálok :)

2010. dec. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Majd megírom mindenképpen, csak még nem akarok magamat nagyon beleélni... Pláne a férjemet nem... :)

2010. dec. 1. 15:25
 9/14 anonim ***** válasza:
szia! milyen vizsgálatok alapján mondták, hogy meddő vagy? és mért vizsgálták ezt neked 21 évesen?
2010. dec. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
szia. Csináltál újabb tesztet? Mit mutatott? Drukkolok!!!
2010. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!