Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért görcsöl így a hasam ha...

Miért görcsöl így a hasam ha mégsem jön meg?

Figyelt kérdés
10.-ére nem vártam nem is jött! De azóta sem jött meg de ma reggel is már nagyon görcsölt a hasam ! 2 napja ugyan van néha barnás pirosas váladék a wc-papíron ha pisilok! Tudom van akinél van váladék vagy meg is van ha terhes de így görcsöl a has mintha meg jönne?Hozzá teszem nem szokott késni!
2011. okt. 12. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Vegyél tesztet és kiderül.
2011. okt. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Disi ***** válasza:
Nekem ugyanez volt, mikor teherbe estem. Nagyon fájt a hasam, hangulatingadozás, minden olyan volt, mintha meg akarna jönni. És nekem is folyt valami, de csak picikét. 4 nap után teszt, nagyon halvány pozitív, 2 napra rá, kicsit erősebb. Úgyhogy kitartás és szurkolok!
2011. okt. 12. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
10.-én teszteltem negatívat! Azóta nem mert h van ez a kis barnás véres...2.válaszoló gratulálok :)!!!Jó lenne ha nekem is..:)
2011. okt. 12. 09:39
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia. Szerintem, tesztelj újra valamelyik reggel. Lehet, hogy baba. Nekem pl. olyan erős mensi görcseim voltak, mint a legdurvább mensis napon, de vér nem volt sehol. Az első terhességemnél meg a 8. héten is barnáztam még.

Megy a drukk! :)

2011. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Disi ***** válasza:
Szurkolok, kitartás! Nekem is nagyon fájt a hasam, már előre elkeseredtem, hogy most sem... és mégis :)))Csak ilyenkor olyan lassan telnek a napok mire újra tesztelni mer az ember.
2011. okt. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Tegnap megjött végül :(
2011. okt. 13. 09:38
 7/8 Disi ***** válasza:
Sajnálom :((( Tudom hogy sovány vigasz, de új hónap, új remények... Nekem volt, hogy 10 napot késett az addig pontos mensim. Negatívat teszteltem, de mivel csak nem akart megjönni, totál beleéltem magam. Aztán 10 nap után puff... Hátra mentem kisírni magam a munkahelyemen. De ne csüggedj, mert akkor még nehezebb. Gondolj arra, hogy lehet nem júniusban, hanem júliusban akar születni. Kívánom neked, hogy minél hamarabb sikerüljön!!!! :-))))
2011. okt. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi szépen :) énis nagyon drukkolok neked :)!Majd ír
2011. okt. 15. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!