Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Görcsöl-görcsöl, de nem jön...

Görcsöl-görcsöl, de nem jön meg és terhes sem vagyok. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Késik már 4. napja. Babát tervezünk. Tesztelek már napok óta és az összes negatív, 4 különböző teszt. A mellbimbóim nagyon érzékenyek, a hasam görcsöl, mindjárt megjön érzés is van, de semmi. Se baba se menstruáció.

Mi van velem??? 3. hónapja próbálkozunk.


2011. okt. 25. 09:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is görcsölt,görcsölt,aztán megjött. :(

Neked azért megy a drukk!

2011. okt. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Munka után vegyél egy fürdőt, igyál meg egy sört v bort (ha terhes vagy sem árt ennyi) utána menj aludni. Csak el kell lazulnod.
2011. okt. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. De gondolom, hogy ha a 4. napon sem mutat egy deka pozit sem a teszt, akkor végképp esélytelen a terhesség...
2011. okt. 25. 09:13
 4/6 A kérdező kommentje:
Szombaton lazultam eleget... :D Akkor egész éjszakára megszünt a babára való koncentrálás... De azért köszönöm, lehet hogy kipróbálom.
2011. okt. 25. 09:15
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem multhét kedd óta van igy, én ma csináltam először tesztet de negativ, én abban bizom hogy téved, nemsokára nőgyógyászhoz megyek hogy ha nem vagyok terhes akkor mi lehet a baj.
2011. okt. 25. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
nekem is hasonló aproblémám, már több mint tíz napja késik! Csináltam három tesztet de mindegyik negatív! Sokszor érzem, hogy megakar jönni, de semmi! Nem tudom elképzelni, hogy mi van! Ha valakinek volt ilyen az megírná, hogy vele mi volt a baj?
2011. okt. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!